Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Błąd połączenia z serwerem .Hamachi priv..


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem . Od kilku dni robie serwerek na plikach by Quentinios wszystko super działa poprawiam tylko kilka rzeczy ale jak dałem kumplowi klienta w którym zmieniłem w root ip na całe z hamachi oraz w pliku serverimfo wyskakuje mu błąd połączenia z serwerem pong na 100 % dobry zmieniałem ip też . A gdy ja zmienie u siebie w kliencie na normalne ip również nie moge sie zalogować po mimo włączonego portmapa ,wyłączonej zapory oraz antywirusa . Jakieś pomysły co to może być ?

Opublikowano

# Zmieniłeś w root--->servinfo.py IP na swoje ? z końcówką 100?

# Zmieniles ustawienia karty na hamachi ?

# Może wina Ponga ?

 

Tut jak zmienić Pong :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/297384-tut-jak-zmienic-pong/

 

Jeśli pliki masz 2010 to zrób lunchera wdł tego tematu :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/290808-dl-mc-2010-v2-launcher/

Pomogłam? Daj: "Lubie to"

Opublikowano

Root zmieniałem na wszystkie sposoby i nic to samo pong na 100 % dobry sprawdzany kilka razy a w Virtual Box karte mam ustawioną tak "Mostkowana karta sieciowa , Hamachi Network Interface" Więc też chyba dobrze już całkiem nie wiem co z tym zrobić :( Tak samo jest na innym komputerze z tymi samymi plikami dlatego podejrzewam któreś ustawienia w root albo coś ale to mam na pewno dobrze mogę dać tekst z pliku root nawet jak by ktoś chciał sprawdzić .

 

 

 

 

import locale

def BuildServerList(orderList):

retMarkAddrDict = {}

retAuthAddrDict = {}

retRegion0 = {}

 

ridx = 1

for region, auth, mark, channels in orderList:

cidx = 1

channelDict = {}

for channel in channels:

key = ridx * 10 + cidx

channel['key'] = key

channelDict[cidx] = channel

cidx += 1

 

region['channel'] = channelDict

 

retRegion0[ridx] = region

retAuthAddrDict[ridx] = auth

retMarkAddrDict[ridx*10] = mark

ridx += 1

 

return retRegion0, retAuthAddrDict, retMarkAddrDict

if locale.IsEUROPE():

STATE_NONE = ' '

 

STATE_DICT = {

0 : ' ',

1 : ' ',

2 : ' ',

3 : ' ',

}

 

CHANNELS1 = [

{'name':'Handel','ip':'5.134.9.146','tcp_port':13000,'udp_port':13000,'state':STATE_NONE,},

{'name':'Exp','ip':'5.134.9.146','tcp_port':13001,'udp_port':13001,'state':STATE_NONE,},

]

MARK1 = { 'ip' : '5.134.9.146', 'tcp_port' : 13000, 'mark' : '120.tga', 'symbol_path' : '120', }

AUTH1 = {'ip':'5.134.9.146','port':18001, }

NAME1 = { 'name' : 'PanghihinayangMt2'}

REGION0_ORDER_LIST = [

(NAME1, AUTH1, MARK1, CHANNELS1),

]

NEW_REGION0, NEW_REGION0_AUTH_SERVER_DICT, NEW_MARKADDR_DICT = BuildServerList(REGION0_ORDER_LIST)

# RESULT

NEW_REGION_NAME_DICT = {0 : 'POLAND',}

NEW_REGION_AUTH_SERVER_DICT = {0 : NEW_REGION0_AUTH_SERVER_DICT,}

NEW_REGION_DICT = {0 : NEW_REGION0,}

 

MARKADDR_DICT = NEW_MARKADDR_DICT

REGION_DICT = NEW_REGION_DICT

REGION_NAME_DICT = NEW_REGION_NAME_DICT

REGION_AUTH_SERVER_DICT = NEW_REGION_AUTH_SERVER_DICT

 

TESTADDR = { 'ip' : '210.123.10.153', 'tcp_port' : 50000, 'udp_port' : 50000, }

 

 

 

 

 

 

 

up launcher też ten od quentinios tak bez żadnych problemów od razu się włącza ja na komputerze z końcówką 100 nie mam żadnych problemów

Opublikowano

# Zmieniłeś w root--->servinfo.py IP na swoje ? z końcówką 100?

# Zmieniles ustawienia karty na hamachi ?

# Może wina Ponga ?

 

Tut jak zmienić Pong :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/297384-tut-jak-zmienic-pong/

 

Jeśli pliki masz 2010 to zrób lunchera wdł tego tematu :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/290808-dl-mc-2010-v2-launcher/

To już zrobiłem wczoraj według tego poradnika
Opublikowano

Ma jeszcze ktoś jakieś pomysły ? Proszę o pomoc chciałbym z tych plików potem postawić dedyka bo na prawde włożyłem w nie troche pracy ale jak na razie nie moge wybrnąć z tego problemu

 

 

 

 

 

Do zamknięcia podstawa od badara jest trefna zmieniłem na inną i smiga..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...