Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM]Błąd łączenia się do serwera ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no więc tak miałem problemy z klientem 2008 to założyłem serwer na wersji 2010 i wszystko ładnie śmiga tylko że jak włączę klienta to widać że 1 ch NORM ale jak chcę wejść to jak wpiszę login i hasło to wyskakuje non stop błąd łączenia się z serwerem.

napisałem na gg do kamera1337 i mi powiedział że to chyba zły pong.

Ale ja nie mam pojęcia jaki ja mam pong ustawić.

Gdyby co zrobiłem wszystko jak należy według tego poradnika http://www.mpcforum.pl/topic/345073-megatuttworzymy-serwer-easy-vpn-na-plikach-serwerowych-z-2010r/

i na maszynie wirtualnej czyli na serwerze wyskoczyło na koniec connect: serwer is unchraceble czy jakoś tak

tylko że potem ( niewiem kiedy ale zmaksymalizowałem serwer po 20 minutach ) to wyskoczyły jakieś 4 albo 5 linijek.

Jeśli to jest istotne to powiedzcie dodam screena.

Z góry dziękuję ;).

Opublikowano

Network is Uncerable oznacza że serwer został prawidłowo włączony..

 

A co do ponga jeśli tylko wina tkwiła by w Pongu to miał byś "Zostaniesz połączony z serwerem"

 

# Zmieniłeś w root--->servinfo.py IP na swoje ? z końcówką 100?

# Zmieniles ustawienia karty na hamachi ?

# Zapora systemowa wyłączona?

# Porty wszystkie odblokowane, antywir wyłączony, zapora wyłączona..?

 

 

Tut jak zmienić Pong :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/297384-tut-jak-zmienic-pong/

Pomogłam? Daj: "Lubie to"

Opublikowano

root--->serverinfo.py zmienione z koncówką 100 nie używam hamachi tylko tego badziewia z tamtego poradnika, zapora wyłączona, antywir też i błąd łączenia mam jak używam metin2mod sf 2010 a jak używam clienta SSmt2 to zostaje zostaniesz połączony z serwerem ;) a jak zmienić pong wiem tylko nie mam pewności jaki ma być ten pong :)

Opublikowano

Pong nie ma nic wspólnego z tym.

Gdy pong jest zły to byś miał ciągle " Zostaniesz Połączony"

 

Sprawdź czy porty dobre masz.Może na tych plikach są zmienione

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...