Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy dałoby się zrobić aima na NO PB?


koko703

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie, ja nie umiem pisać hacków ani nic (chciałbym się nauczyć ale nie ma mnie kto tego nauczyć). I pytanie czy da się (ktoś z was) napisać aima lub dobre WH (przyjemne dla oka).

Oto moje Tut-y (nie ma ich za wiele)

http://www.mpcforum.pl/topic/522897-tut-mody-i-programy-do-wota/
Opublikowano

Tutaj jest aim?

 

@Edit dasz mi linka bo znaleźć nie umiem!

Oto moje Tut-y (nie ma ich za wiele)

http://www.mpcforum.pl/topic/522897-tut-mody-i-programy-do-wota/
Gość malutki688
Opublikowano

nie spamuj, refresh co 24 h mozna robic

Opublikowano

Ja robię częściej bo nikt nie pomaga

Oto moje Tut-y (nie ma ich za wiele)

http://www.mpcforum.pl/topic/522897-tut-mody-i-programy-do-wota/
Opublikowano

Ref co 24h i ani minuty wcześniej- takie są zasady.

Co do tematu... Raczej nikt Ci nie napisze Aimbot'a na zamówienie za darmo, bo to nie jest takie łątwe.

Aktualnie na MPCforum jest 1 WH, wystarczy dobrze poszukać :)

Gdy jakiś darmowy hack wyjdzie to na pewno się pojawi na MPC :]

Opublikowano

Ok, mam to WH mam jeszcze jedno LEPSZE ale nie umiem uruchomić, używam na no pb ale jest tez na PB... Ale ja nie mówię że za darmo mają napisać ale trudno mi wystarczy dobre wh...

Oto moje Tut-y (nie ma ich za wiele)

http://www.mpcforum.pl/topic/522897-tut-mody-i-programy-do-wota/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...