Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mini konkurs - Najczęściej zadawane pytania


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wykorzystane będą następujące pytania:

 

--MrDeska--

Czy bot wykonany w AutoIt może działać w tle?

Czy skrypt wykonany w języku AutoIt może wykonywać kilka funkcji jednocześnie?

Po co wpisywać te "include" i co to w ogóle jest?

Czy w AutoIt mogę zrobić keylogger'a?

Czy program stworzony w AutoIt i zapisany do .exe można z powrotem zamienić na .au3?

Co to jest Koda i do czego służy?

Dlaczego w moich programach antywirusy znajdują jakieś szkodniki?

 

Wyniki konkursu nie ulegają dyskusji.

 

Siemanko!

Mały konkursik na usprawnienie działu.

 

ZADANIE: Lista najczęściej zadawanych pytań w dziale AutoIt do FAQ.

 

 

REGULAMIN:

- Każdy może oddać jedną listę.

- Każdy zarejestrowany na mpcforum.pl użytkownik ma prawo wziąć udział.

- Nie wolno edytować postów, zwierających listę z pytaniami.

- Publikujemy tylko pytania. Bez odpowiedzi.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.

 

ZGŁASZANIE PRAC: Piszemy posta w tym temacie, a w nim umieszczamy listę.

 

 

TERMIN ZGŁASZANIA PRAC: 5 lutego 2012 23:59

 

 

NAGRODY: Dla autorów list, których przynajmniej jedno pytanie zostanie wykorzystane w FAQ -5% (1 pkt.) z paska ostrzeżeń.

 

 

MOWA KOŃCOWA:

Po prostu wymyślasz pytania, które można dodać do FAQ, piszesz posta w tym temacie z listą i jeśli użyję przynajmniej jednego z Twoich pytań dostajesz -5%. Simple. :P

 

Weteran
Opublikowano

1.Czy bot wykonany w AutoIt może działać w tle?

2.Czy można wykonać w tym języku bota, który będzie edytował rejestr?

3.Czy można wykonać w AutoIt program, który będzie przenosił/usuwał pliki?

4.Czy można zrobić tak, aby jednym kursorem poruszał AutoIt, a drugim ja?

5.Co to jest pętla i jak ją zrobić?

6.Czy w AutoIt można zrobić plik, który mogę wstrzyknąć w grę?

7.Czy skrypt wykonany w języku AutoIt może wykonywać kilka funkcji jednocześnie?

8.Jak przerobić swój skrypt, aby miał rozszerzenie .exe?

9.Po co wpisywać te "include" i co to w ogóle jest?

10.Czy w AutoIt mogę zrobić keylogger'a?

11.Czy program stworzony w AutoIt i zapisany do .exe można z powrotem zamienić na .au3?

12.Czy w AutoIt można stworzyć komunikator, typu GaduGadu?

13.Co zrobić jak wyskakują mi jakieś błędy, których nie rozumiem?

14.Co to jest Koda i do czego służy?

15.Dlaczego w moich programach antywirusy znajdują jakieś szkodniki?

 

Tyle akurat przychodzi mi do głowy..można wymieniać bardzo długo ^^

1329036830-U154499.png
Opublikowano

1.Jak dekompilować skrypt

2.Jak stworzyć haka do ...

3.Jak edytować edytor rejestru

4.Czy AutoIT może działać jak Cheatengine

5.Czy można korzystać z AutoIT w przeglądarce

6.Czy można AutoIT łączyć z C++

7.Jak można wyłączać procesy w AutoIT

8.Jak można chronić plik jeżeli po zablokowaniu dekompilacji antywirus wykrywa wirusa.

9.Jak zrobić by guzik coś robił

10.Użytkownik mi podał tylko jakąś angielską nazwę co z nią zrobić

 

Mam pytanie czy jeżeli będą użyte 2 moje pytania to czy będę miał obniżone 10% czy tylko 5%

1330007971-U359964.png

 

Opublikowano

Jak zrobić bota do metina?

Jak symulować kliknięcie myszką?

Jak zrobić przeglądarkę internetową i wyciągać z niej różne wartości?

Jak zrobić nabijacza wejść na stronę?

No i oczywiście: Jak zrobić żeby program mi klikał jakiś klawisz co sekunde i inny co 10 sekund, oraz by było to aktywowane/dezaktywowane innym klawiszem?

Opublikowano
Opublikowano
- Publikujemy tylko pytania. Bez odpowiedzi.

 

Czemu tak? :) Jak już sypiesz -% to mógłbyś przynajmniej zmniejszyć sobie robotę ;]

Ta sygnatura jest pusta.

Opublikowano

@UP

Wiem, ale chcę uniknąć niepotrzebnych sporów.

 

@TOPIC

Wiem, że koniec terminu, ale wybaczcie. Nie mam teraz specjalnie czasu. Postaram się jak najszybciej rozdać te minuski. :P)

Opublikowano

dużo to nie masz do roboty, pare minut wystarczy

 

@edit

Wiem, ale chcę uniknąć niepotrzebnych sporów.

to zrób kolejny mini konkurs na rozwiązania tych pytań

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...