Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]Ogarnięta osoba, która zna minimum db j.ang.


ruku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, szukam osoby, która posługuje się minimum dobrze językiem angielskim.

Chodzi mi o spolszczanie modyfikacji pod skrypt IP.Board. Posiadam domenę pod stronę. Na początek wypadałoby stworzyć parę spolszczeń dla idei, by się wybić. Kolejne spolszczenie, tworzone będą pod zlecenia za gotówkę. Dzielimy się po połowie. Jeśli kwota nie przekracza 10/15zł to "współpracownik" dostaje całą kwotę. Ja to robię szczególnie dla hobby. Jeśli nie znasz się na skrypcie, to nic nie szkodzi. Wszystkiego nauczę.

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

ja umieć angielski ale ja też nie umieć tego czegoś co się nazywać ajpi board

[list]
[*][url="http://www.mpcforum.pl/topic/435586-tutreje-na-nostaleth/"]Mój tut rejestracji na Tajlandzkim nostale[/url]
[*][url="http://www.mpcforum.pl/topic/639995-tutwszystko-o-kartach-specjalisty/page__pid__4604876#entry4604876/"]Wszystko o kartach specialisty[/url]
[/list]

Opublikowano

To jak chcesz się wybić to tłumacz na rosyjski jeszcze :D

 

Wątpię aby ludzie chcieli płacić za te spolszczone mody.... ofszem za pewne ktoś kupi ale większość będzie wolała angielski za darmo... I nie wiem czy nie łamiesz tym prawa bo te modyfikacje są chyba wydawane na licencji Public do main.... TAkich że nie można czerpać z nich żadnych korzyści majątkowych... tak mi się wydaje ale nie znam się na tym więc mogę się mylić

 

 

PS: Powodzenia...

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

To jak chcesz się wybić to tłumacz na rosyjski jeszcze :D

 

Wątpię aby ludzie chcieli płacić za te spolszczone mody.... ofszem za pewne ktoś kupi ale większość będzie wolała angielski za darmo... I nie wiem czy nie łamiesz tym prawa bo te modyfikacje są chyba wydawane na licencji Public do main.... TAkich że nie można czerpać z nich żadnych korzyści majątkowych... tak mi się wydaje ale nie znam się na tym więc mogę się mylić

 

 

PS: Powodzenia...

Nie łamię prawa. Co do zleceń, polega to na tym, że np. Jan Kowalski zleca nam spolszczenie jakieś większej modyfikacji, która liczy 700tyś - miliona fraz. Mniejsze aplikacje spolszczać będę za darmo. Jest wiele ludzi, którzy poszukują spolszczeń do modów, które nie zostało spolszczone. Taki Video System, nie był spolszczony aż do ubiegłego roku, wtedy pojawiło się pierwsze publiczne spolszczenie. :)

2009 - słyszysz mnie?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...