Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Od Teraz Każdy Kontroler Zadziała Z Nfs World .


Mr Young

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kontroler.png

 

 

 

Do wykonania zadania są nam potrzebne :

 

Program MotioninJoy

 

Kontroler wspierany przez Windows

 

1) Pobieramy program MotioninJoy stąd

 

 

2) Instalujemy program.

 

3) Po jego instalacji ukazuję nam się okno

 

beztytuugy.th.png

 

4) Wybieramy nasz kontroler (patrz punkt 1 na obrazku)

 

5) Wybieramy opcję " Emulator Kontrolera Xbox'a 360 (punk 2 na obrazku)

 

6) Klikamy aktywuj (punkt 3 na obrazku)

 

Teraz system Windows nas poinformuję o instalacji nowego sprzętu jakim jest domniemany pad Xbox'a 360.

 

Po tym wszystkim zamykamy program na krzyżyku lecz nie należy go wyłączać z paska zadań.

 

Sposób działa. Wypróbowany na padzie z PS3 jak i na padzie marki Apollo i A4 Tech.

 

39235342.png

Opublikowano

A działa na bezprzewodowe kontrolery (mam na myśli Xboxa). Wystarczy, że go uruchomię, wybiorę go w programie i wszystko będzie działać ?

jLRw2A6.png

Opublikowano

A działa na bezprzewodowe kontrolery (mam na myśli Xboxa). Wystarczy, że go uruchomię, wybiorę go w programie i wszystko będzie działać ?

 

Działa 100% Testowane 100% Satysfakcji

Opublikowano

@Up2

 

Mi ten program również nie wykrywa pada. Zastosuj się do innych tut-ków bez użycia owego programu.

 

@Up1

Jeżeli jakiś klawisz nie będzie przypisany możesz skorzystać z programu Xpadder. (wybierasz przycisk po czym programujesz go na odpowiednik klawiatury)

Opublikowano

Nie wiem co i jak wogóle robić. Robiłem według Twojego poradnika i ni widu ni słychu mojego sprzętu. (Mam kierownice, pedały, i skrzynkę biegów) Wszystko ładnie podpięte pod kiero. i nic. Na kompie normalnie legalnie znajduje ale tam nie chce za chiny. Próbowałem chyba wszystkich opcji. Zaraz spróbuje tego xpaddera zobacze jak to wyjdzie.

Opublikowano

czy ja wiem czy sie napracował?? :) identyczny wątek był na innej stronie :)

... a pajacyki? szerzą fale krytyki że HADESS się buja i lubi wypasione bryki...

nfsw_HADESS.png

niesłuszny ban na ggczacie? szukasz pomocy?

[email protected] wrazie niesłusznego banu lub ewentualnych poczynań niezgodnych z regulaminem proszę o mail a w przypadku prośby o unban proszę o stosowne uzasadnienie.

Opublikowano

Tu masz inny program który działa pod warunkiem, że system widzi twojego pada/ kierownicę.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/531220-tut-dowolny-kontroler-w-nfsw/page__p__3782075#entry3782075

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Chyba łeb Ci ukręce. Next total ref, tym razem pamiętający zaginionego w akcji-Mr Young'a. Ogar sie.

@top

Closne juz, bo nie jest przydatny.

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...