Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Galaxy Ace i mniejsze zużywanie baterii


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie czy sa jakieś aplikacje żeby telefon nie żarł tyle bateri (prądu)

 

Bo żre żre żre ! ! ! ! !

 

Telefon ma 3dni ! Nowy !

 

Mam 2lata gwarancji jak co ! :D

 

I ma Wgranego najnowszego Androida 2.3.3

 

A nie jak w innych 2,2 -.- -.- -.-

bez gif, decyzja administracji.

Opublikowano

Sciagnij te taskillera, dodaj widzet na pulpit i przed kazdym zablokoawniem ekranu zakoncz wszystkie aplikacje. Na pewno bateria bedzie trzymala dluzej.

Unbanned :]

Wszelkie pytania/wiadomości kierować na

Misiekantos253

Opublikowano

Ogólnie, to jak masz nowy telefon to robisz tak że rozładowujesz baterię, ładujesz ją przez 24h, znowu rozładowujesz, znowu ładujesz 24h i dopiero wtedy będzie normalnie działała. Nie wiem czy taskillery aż tyle dają, ja ich nie używam a bateria długo wytrzymuje.

fs_overall.png

Opublikowano

Proponuje żeby formatować baterie(kilka cyklów pełnego ładowania tak jak ktoś wyżej napisał).

 

Taskiller też sporo pomoże bo nie będą aplikacje żreć baterii kiedy go nie używasz.

 

P.S. Jak wgrałeś 2.3 (i się z tego tak cieszysz) to zrób papatki z gwarancją <3

Opublikowano

Przecie to standar ze nowe smartfony z mocnym prockiem itp jedzą ostro baterie i to standar ze trzyma ci 1 dzien jak sie bawisz itp

Opublikowano

Baterii litowo-jonowych sie nie formatuje, mozna tak rozpiepszyc cala baterie.

 

Moze byc to spowodowane tez tym ze masz niskiej pojemnosci baterie.

Unbanned :]

Wszelkie pytania/wiadomości kierować na

Misiekantos253

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jeśli chodzi o baterie po jakim czasie wyświetlacz gaśnie? Bo ja cały czas jest "aktywny" to troche może żreć.

 

 

Najnowszy software to 2.3.6 do ACE

 

stąd można wgrać do telefonu firmware- http://www.sammobile.com

jakbyś był chętny wgrać sobie , a nie wiesz jak to zrobić to napisz.

 

w "flash guide" jest instrukcja

Opublikowano

Marudzisz jakbyś przesiadał się ze starej noki.

Napisałeś, że źre źre źre baterię. Na początku tak jest, poczekaj z tydzień, dwa aż się bateria "ułoży". Nie rozładowuj nigdy do końca.

Nie używaj task killerów.. Telefon więcej straci baterii na kolejne odnowienie procesów niż by miał włączone gdzieś tam w tle.

Możesz wgrać inny rom za pomocą ODINa

EMPTY :C

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...