Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] OsiołekMT2 [Hamachi]----> Będzie Dedyk =) NEW


DevilxMetin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

może być fajny:) dawno tego typu serwera nie było, szkoda że odrazu nie ma na dedyku, (napisz może ile już macie)

Opublikowano

Metin ma 70k pż i jedna osoba go będzie z trudem biła?

Żarty sobie robisz?

Przecież metin 90 ma z 1-2kk HP.

A ze spotem możesz biegać.

Zapowiedź nawet dobra, ale nie zagram bo hamachi.

Opublikowano

Nie chcieliśmy żeby za długo się waliło go bo moby mogą ściągnąć od 2 do 5k pż no ale jak chcecie to proszę 2kk pż

cooltext635982698.png

Opublikowano

Polecam serwer, GA moj znajomy, wiem ile trudu wlozyli w prace nad nim i to bedzie z pewnoscia hicior!!

 

Jedynie trzeba uzbierac na dedyka i bedzie POTEGA !!!@@!!

Opublikowano

Juz jestem na nie woj tutaj ma ogromne fory 500 sily w kolcach co surce bm szamanowi smokowi helerowi i pewnie ninji tez oraz surce wp po sile do skilów duzo nie daje a u woja to potega prosze jak tak chchecie zróbcie kolce 500 int heh ciekawe ile protestów by było.

Zapewnoe kolce te miały słuzyć do expa lecz watpie aby kazdy je przed pvp sciagał

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...