Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jakie maksymalne dmg można wyciągnąć?


qps666

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja Caitlyn z niepełnym buildem biłem prawie cały czas po ponad 2k i myślę że można wycisnąć dużo więcej.

//Zakaz gifów-Dektored

Opublikowano

Zapewne będzie to 4-5k dmg jeśli będziesz miał buffy + full runy pod critical dmg.

Same runy dadzą Ci +50% dmg za trafienie krytyczne. Łącząc ten efekt z Infinity Edge krytyki będą niesamowite.

Najwięcej w ten sposób zrobią Shaco i Trynda.

 

Tylko oczywiście zrobisz to na kimś kto nie kupuje pancerza : )

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Caitlyn.

Runy pod Crit Dmg, itemki glass cannon pod AD, masterki only AD.

Kryty wchodzą po 3-4k, a z pasywem max. 6k

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Fakt. Jakby nie patrzeć Shake ma rację. Zapomnieliśmy o E Siona z którego, może sobie stackować hp.

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Caitlyn ma 250% crt dmg a Shaco 120% + 20%.

Czyli zakładając że obaj mają 100dmg, to Caitlyn walnie (w miniona) za 250 a Shaco za jakieś 240.

A dlaczego Tryndamere?

//Zakaz gifów-Dektored

Opublikowano

Shaco Q:

 

Jego następny atak wykonany w ciągu 6 sek. trafi krytycznie, zadając 140/160/180/220/240% obrażeń (zwykły atak krytyczny zadaje 200% obrażeń).

 

Shaco passyw:

 

Shaco zadaje 20% więcej obrażeń, uderzając od tyłu.

 

 

 

Cait passyw:

 

Co kilka ataków Caitlyn trafi przeciwnika w głowę, zadając 150% obrażeń bohaterom lub 250% stworom.

 

 

Shaco wins : )

1373662483-U83583.png

Opublikowano

mój max dmg bez kryta vayne 2,5k w tryna padł odrazu ulti nie odpalił nawet

Zapominacie o Q Nasusa =) +3 dmg do skilla za każdego miniona zabitego z Q

Chcesz pograć w lola albo w mt2?

Dodaj mnie na skype: Neji143

League of Legends:Psycho Attack

Opublikowano

Sprawdziłem teraz Shaco i Cait.

Build Shaco:

5*Krwiopijca + Okultystyczny (bez IE, bo przeczytałem na wiki, że przy użyciu tej umiejętności to 250% dmg nie działa)

Build Caitlyn:

4*Krwiopijca + Okultystyczny + IE

 

Dmg na zwykłym minionie:

Shaco:2400+

Caitlyn:3200+

 

Dmg na botach były zbliżone.

 

#EDIT

 

Źle przeczytałem. Jeszcze raz robie test Shaco, tym razem z IE.

W sumie to mi się nie chce. Można to obliczyć. (2400/2)*250%=3000, a nawet trochę mniej bo IE daje mniej niż krwiopijca.

//Zakaz gifów-Dektored

Opublikowano

le blanc zapewne niezle walnie z ulti majac max ap build.

Nope tylko 1 ap może coś zrobić i to jest Veigar

Chcesz pograć w lola albo w mt2?

Dodaj mnie na skype: Neji143

League of Legends:Psycho Attack

Opublikowano

Nasus największy dmg w grze :)

Q - liczy się jako auto attack, a największy dmg dlatego że można stackować cały czas :)

Opublikowano

@up Popatrz na dmg nasusa i na siona, popatrz jeszcze raz. Sion smieje się z nasusa majac nieskonczonosc hp nieskonczonosc dmga i 100% lifesteala :)

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Opublikowano

@UP

Geniuszu.. Nasus z Q może walnąć 9999dmg jak będziesz stackował.. a Sion ile najwięcej walnie.?

Przypominam że Q Nasusa jest wliczane jako auto attack.

Opublikowano

le blanc zapewne niezle walnie z ulti majac max ap build.

 

Veigar > le blanc. Btw w pierwszym poście masz, że z "łapy" a nie ze skilla.

Jednak moim zdaniem można podciągnąć q nasusa jako bicie z łapy :O

 

 

 

 

@UP

Geniuszu.. Nasus z Q może walnąć 9999dmg jak będziesz stackował.. a Sion ile najwięcej walnie.?

Przypominam że Q Nasusa jest wliczane jako auto attack.

 

Sion stackuje [podobnie jak nasus], tylko że hp. Za każdego zabitego przeciwnika dostaje 3 hp maksymalne. Teoretycznie może mieć nieskończenie dużo hp, co przy użyciu atmy da mu 2% nieskończoności [:D] w AD.

Opublikowano

Veigar > le blanc. Btw w pierwszym poście masz, że z "łapy" a nie ze skilla.

Jednak moim zdaniem można podciągnąć q nasusa jako bicie z łapy :O

 

 

 

 

 

 

Sion stackuje [podobnie jak nasus], tylko że hp. Za każdego zabitego przeciwnika dostaje 3 hp maksymalne. Teoretycznie może mieć nieskończenie dużo hp, co przy użyciu atmy da mu 2% nieskończoności [ :D] w AD.

Czyli z tego wynika że nasusem szybciej wystakujesz :D

ale jak ktoś lubi się katować to sionem może :P

Chcesz pograć w lola albo w mt2?

Dodaj mnie na skype: Neji143

League of Legends:Psycho Attack

Opublikowano

Dokładnie, nasus pobije wszystkich jest filmik jak ma 3000 siphona(Q)

prosze, ma crita 5k ale to na minionie chyba, dodatkowo byłoby zabawnie gdyby ta annie kupiła thornmaila :P na luzie by go ubiła, jedno combo + siphon nasusa,(dmg odbity nalicza sie przed healem, pytałem na forum lol-a)

tak wiec nasus by sobie odbił 2k dmg w klate i sam by sie zabił, nie zdazylo by go healnac.

 

A sion, to prawda, ale na każde 33 minionów(100HP) dostaje on tylko...2AD a nasus aż 99 tak wiec :P

Powyższy post to jeden z najbardziej elokwentnych i wysublimowanych wpisów na tym forum. Zastanów się 10 razy, nim się do niego odwołasz, oraz ciesz się wiedzą płynącą z niego.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...