Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[P] Ban za nic. Jak zmienić adres fizyczny mac w windows 7


filipens123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, na początku powiem, że wiem, że jest bardzo dużo tych tematów ze zmianą adresu mac. Lecz ja mam taki problem, że sposób z wpisywaniem ręcznie nowego adresu mac mi nie działa. Chciałbym zmienić ten adres przez program SMAC tylko , że jak już ściągnąłem ten program wyskakuje mi kupno licencji i nie wiem jak to ominąć .. :( . Bardzo proszę o pomoc .. I nawet nie wiem za co dostałem bana w combat arms, ponieważ nie używałem żadnych cheatów, a ni nic nie używałem bugów...

 

Mam windows 7 32 bity

Opublikowano

ja znalazłem SMAC 2.0 w necie w moment za darmo.

Podaj nick sprawde czy dostałeś bana.

 

Linka ci nie podam ale w google spisz Smac 2.0 i na wejściu powinieneś mieć do pobrania

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Jak ci licencja wyskakuje to wciśnij opcje podajże "Try " albo inną i będzie działało ..

FiflaQ_Ziom-To konto nie jest zbanowane ..

;)

zaraz go poszukam tego smaca i zobacze i ci powiem ;D

Opublikowano

Widze speca masz ^.^

Próbowałeś sie logować na stronie CA?:> Z tego co widze bana nie dostałeś bo masz dopisek Active to znaczy że na innym komputerze np. u kolegi wejdziesz na konto.

 

Jak widzisz po ludziach na forum narazie nikt nie znalazł rozwiązania tego problemu

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Napisałem na forum nexona za co dostałem tego bana na mac. nn492.... mój kumpel też dostał takiego bana lecz zmienił mac przez Smac, ale on ma windows xp a ja 7 i nawet nie wiem jak tą licencje wyłączyć, której ss jest w poprzednim moim poście .

Opublikowano

Niestety zmieniłem adres mac przez SMAC i nic nie pomogło .;/ . Czy można coś innego zrobić żebym nie miał bana na moim komputerze ? Prosze o pomoc ..

Opublikowano

Ale czekaj bo mogłeś coś zle zrobić

zapoznałeś się z tym ?

http://www.mpcforum.pl/topic/418704-smac-20-obsluga/http://www.mpcforum.pl/topic/418704-smac-20-obsluga/

Opublikowano

Chyba będziesz miał nadal kolega w innym temacie na Mpc ma taki sam problem co ty i

Zmieniałem już numer IP, MAC, ID dysku, przeinstalowałem system, zmieniałem wersje BIOSU i nic nadal to samo . Znów ten komunikat.

 

Przeinstalowywał system i nadal to samo

 

Tak jak down jak dobrze zmieniłeś mac i przeinstalujesz moze sie udac

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Czy jak zrobię formata to nie będę miał tego bana???

Jak wszystko dobrze zrobiłeś z Smac,to nie będziesz miał już bana po formacie ;)

Opublikowano

http://www.mpcforum....dysku-twardego/

nie ogarniam 3 punktu z tego poradnika pomocy .. :)

I tak to nic nie da pewnie po ostatniej aktualizacji, no ale skoro chcesz zmienić ID dysku tu masz mój poradnik szybko i bez problemowo zmienisz ID dysku:

 

1)

http://www.przeklej.pl/plik/program-...r-0029ih6b1bq4

Ściągamy program z ww linku.

2) Otwieramy archiwum rarem, bierzemy rozpakuj.

3) Wchodzimy do x:\Program do zmieniania id dysku\Binaries i tam w katalogu mamy tylko 1 plik.

4) Odpalamy program, wybieramy partycje wpisujemy 8 znaków. Potwierdzamy.

5) Resetujemy komputer i możemy się cieszyć nowym ID dysku.

 

Ale to nic mi nie dało

Albo

po prostu pobierz to są rózne sposoby

http://www.plikodajn...-number-changer

Opublikowano

Nie ty jeden masz ten problem mój sąsiad ma belke ma to samo a u mnie jego konto działa poprostu trzeba coś wymyśleć lub poczekać..

A dziwne to by były bany nieco a tak wogole jak nic nie zrobiliscie to nie ma mowy o banie nie wiem co juz o tym myslec :F

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Przeczytaj sobie Notice z patcha z dnia 26/01/2012 :03:00 -13:00 CE. Na dole Ładnie pisze:

 

* Other Updates:

- HARDWARE BANNING SYSTEM HAS BEEN IMPROVED, TESTED, AND READY FOR ABUSERS

 

Czyli: Sprzętowy system zakazu ulepszony, przetestowany i gotowy dla osób nadużywających

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...