Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wataha Serwer Freebuild + Survival 500 slotów


FireHammer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wataha Serwer

 

PvP - ON w mieście OF

 

Moby - ON

 

White List - ON

 

Sloty - 500

 

IP - mc.wataha.xaa.pl

 

 

Info o maszynie

 

CPU: i7

 

RAM: 24GB

 

Łącze: 100mbs

 

Gwarantujemy

 

Miłą atmosferę ogarniętych graczy i wiele atrakcji.

 

 

Jak u nas zagrać?

 

Aby zagrać na naszym serwerze trzeba się dostać na White Liste

 

która znajduje się na stronie serwer

 

Pozdrawiamy Zespół

Wataha

Opublikowano

Albo whitelista będzie prowadzona tu albo zamykam temat.

Pozdrawiam

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Opublikowano

Dodaj:

 

Bibix123

 

edit@

 

 

Aby do nas dołączyć trzeba postępować w następujący sposób.

 

1.Wyślij Sms na numer 72068 o treść AP.0200 cena 2,46 PLN

2.Napisać temat w podaniach według wzoru.

3.Czekać na potwierdzenie od admina.

4.Ściągnąć Launchera do gry (

http://www.speedysha...ver-laucher.zip)

5.Cieszyć się grą na naszej serwerowni.

 

Wszystkie opłaty są wykorzystywane na cel opłacenia serwerów oraz forum

i nie są wykorzystowane w celach prywatnych.

 

Pozdrawiamy Zespół

Wataha.xaa.pl

Pomogłem daj +? zapewne zminusujesz, ale to zależy od ciebie..

bo przecież nie każdy jest dzieckiem..

Opublikowano

Piszę to w celach informacyjnych. Jest tu LWC, cub i inne tego typu zabezpieczenia. Jeszcze, czy jest tu wgrany plugin przeciwko fly hack i x-ray itp.? Proszę o w miarę szybką odpowiedź. Pozdrawiam ShivenPL :D

 

Edit.

Nie sądzę, że wasz serwer osiągnie jakikolwiek sukces. Wielu już pewnie wie o czym piszę, tz. wasze opłaty. Ustawcie sb rangi vip, supervip, moderator, admin, a nie od każdego wyciągać kasę, za którego nie wiemy czy przetrzyma 1 tydzień. Bo ja mam prawo sądzić, że jesteście tylko po to, żeby zarobić kasę i usunąć serwer. Udowodnijcie, że nie jesteście oszustami i zróbcie darmową WL. Takie jest moje zdanie.

76561198021931063.png

 

 

 

Akceptuje każde zaproszenie do znajomych...

 

 

Masz problem, nie wiesz co zrobić? Napisz, postaram się pomóc...

 

Pozdro Shiven :P

 

20 postów - TAA

50 postów - TAA

75 postów - TAA

100 postów - TAA

125 postów - TAA

150 postów - TAA

200 postów - NIEE

Opublikowano

Mogę spytać skąd macie hosting? ;>

Będę niezmiernie wdzięczna za odpowiedź, chociażby na pw. :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...