Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Jak zostać adminem na MPC + Moja opinia na ten temacik z konkretnego źródełka...


Equalex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo...

Chciałbym wam powiedzieć, że aby zostać adminem MPC trzeba założyć temat o nazwie:

 


<?php
echo "siemano, tu magik chore skuhwensyny...";
?>
[/Code]

 

W treści tematu należy wpisać:

 

[Code]
go -> admin
[/Code]

 

Temat zakładamy w dowolnej kategorii forum np. Tibia.

To wszystko co należy zrobić, aby zostać adminem na MPC.

 

Teraz...

Prawda o adminach na MPC, czyli moja opinia na ich temat itp:

Administratorzy to chorzy skurwysyni bez mózgów, którzy nawet nie potrafią się porządnie spuścić, a co dopiero mówić o dobrym Cum Shot'cie.

 

Większość adminków ma 9 - 12 lat.

Jeden adminek ma 74 lata, czyli Michał Białek (Założyciel i pomysłodawca)

Oto kilku administratorów z MPCForum:

 

 

Są też tam ich ojcowie, mamusie itp.

Nie polecam tego forum, ponieważ to forum zostało stworzone przez Michała Białka, czyli największego zbrodniarza wojennego.

O Michale Białku wiele się słyszy w ostatnim czasie, słyszano, że krył Jana Pawła II i innych pedofilii przed organami ścigania.

Dziękuję, to wszystko na temat adminów, większość z nich to pedofile wojenni, którzy wywozili dzieci do Katynia dla Janusza Pawła II, gdzie dalej były gwałcone albo rozstrzeliwane.

Jan Paweł II żył tak naprawdę od 1911 roku i współpracował z Adolp'hem Hitler'em, Józefem Stalin'em etc.

 

Kontrowersyjne filmy wideo z Janem Pawłem dwa:

http://www.youtube.com/watch?v=gi_65P2UfBo

http://www.youtube.com/watch?v=AaLnpWByZmA&feature=related

 

 

To wszystko, dobranoc.

Cholera, spierdalam z torbami, nara!

 

PS: To prawda.

Yo, chaox!

Opublikowano

To zachowanie jest skandaliczne. Administrator pedofilem wojennym? Dumny Ty jesteś z siebie, zdajesz sobie sprawe z tego co robisz? Masz Ty w ogóle rozum i godność człowieka? Ja nie wiem, ale żałosny typek z Ciebie, nawet nie pomyślałeś kogo obrażasz. I na koniec: chuj ci w dupe.

 

PS. It's true.

Opublikowano

Jezus...

Ja pierdolę, przecież to jest pedofil wojenny.

On gwałcił te dzieci jak leci!

Oni je rozstrzeliwali i ruchali. ;(

Zdarzało się, że nawet jedli albo sprzedawali na części.

Proszę obejrzeć nagrania wideo z JP II i dopiero się wypowiadać na ten temat, elo.

Policja już jedzie ---- Kokosz

Yo, chaox!

Opublikowano

Po obejrzeniu filmu, śmiem stwierdzić, że jesteś lewackim ścierwem. Korwin nie popierałby tego zachowania.

Ale jakby nie patrząc Jan Paweł II naprawdę był pedofilem.

Opublikowano

Wypierdalaj expić na dzikich pieskach upośledzony dzieciaku.

PS: Proszę nie płacz.

Zachęcam Was do wpłacania dużych sum na mojego paypal`a.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...