Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE]Bon Expa w Białym lwie


Rekomendowane odpowiedzi

Specjalista
Opublikowano

Witam

 

Mam pytanie jak dodać bon np 50% expa jak się np siądzie na białego lwa to on sie aktywuje a jak sie zejdzie to dezaktywuje próbowałem w quescie pc_give_exp_bonus ale nie działa znacie inny sposób?

 

Pozdrawiam

Opublikowano

hmm tez miałem z tym problem sprawdź w item_proto Pierscien expa co ma tam wpisane i dodaj do tego lwa najprostsze chyba ;D i powino działać

 

ps sprawdź

 

66 lub 50

Któreś z tych ID odpowiada za Zwiększony exp .

 

oczywiście to do MYQ nie do questa ...

15961668440157620438.png

Opublikowano

afa może to Ci się przyda :

 

Bousny:

 

szybkość chodzenia

 

affect.add_collect(apply.MOV_SPEED, 10, 60*60*24*365*60)

 

Szybkość ataku:

 

affect.add_collect(apply.ATT_SPEED,5,60*60*24*365*60)

 

Obrona:

 

affect.add_collect(apply.DEF_GRADE_BONUS,60,60*60*24*365*60)

 

Wartość ataku:

 

affect.add_collect(apply.ATT_GRADE_BONUS,50,60*60*24*365*60)

 

Dodatkowe życie:

 

affect.add_collect(apply.MAX_HP, 2500,60*60*24*365*60)

 

Siła na graczy (10%):

 

affect.add_collect_point(POINT_ATT_BONUS,10,60*60*24*365*60)

Pomogłam? Daj: "Lubie to"

Opublikowano

Proszę ,masz tutaj przerobionego questa = )

quest new_mount begin
state start begin
when 71114.use begin -- Pieczęć Wilka
if pc.getqf("next_time_use") > get_time() then
local iRest = pc.getqf("next_time_use")-get_time()
syschat("By użyć kolejnej pieczęci poczekaj "..iRest.." Sekund!")
elseif horse.get_level() < 11 then
syschat("By użyć Mocy Wierzchowca musisz posiadać conajmniej Konia Bojowego!")
else
local iTime = 1 -- Czas wierzchowca w Minutach!
local iMount = 20110 -- Id Wierzchowca
command("unmount")
horse.unsummon()
horse.summon()
horse.ride()
add..........Tutaj musisz mieć ten bon expa zapomnialem
pc.removeitem(71114,1)
pc.setqf("next_time_use",get_time()+iTime*60)
affect.addxxxxxxxxxxx tu tez
timer('iTime',iTime*60)
end
end
when iTime.timer begin
horse.unride()
end
end
end

 

kurde zapomnialem jaka to byla formułka na expa ;/

Opublikowano

@up

Ty umiesz Questy pisac/przerabiać ten quest ma tyle bogów... ze Masakra..

@afa

Pewnie masz ściągane/zakładane to Dodaj do MyQ i po Sprawie

15961668440157620438.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...