Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DYSKUSJA] Mój 1 film na yt ! :)


Veynard

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, dzisiaj chcę sie wam pochwalić filmem , który niedawno zrobiłem !

jest to mój 1 filmik na yt, chcę zacząć pobawić się w lets play'era

:)

Obejrzyjcie film, komentujcie tutaj albo pod filmikiem ( Lepsza ta 2 opcja

:D ) no i jak mozecie to sub tez nie zaszkodzi -.^

Piszcie co mam zmienic a co poprawić, może co dodać !

 

Sory za niedzialajacy link, juz jest okej .

VeyPl.png

 

Jeśli pomogłem, daj tego like

Opublikowano

Spoko ;) masz ode mnie suba.

Procek: AMD Athlon X2 II 3.3GHz OC < do wymiany na phenoma >

RAM: 2GB DDR3

Grafika: HD Radeon 4870 1GB

Zasilacz: ATX POWER SUPPLY 420W

MOBO: Asrock N68C-S UCC

Opublikowano

Thx, musze popracować nad fps z tego co widze, ale to co chciałem osiągnąć z jakością i donośnością mikro osiągnąłem . tylko te "Dmuchy" w nastepnym filmiku usune :)

VeyPl.png

 

Jeśli pomogłem, daj tego like

Opublikowano

dzieki za te 50 wyswietlen . moglibyscie mi polecic inny program do nagrywania tylko nie fraps . gram na multi bez lagow, gra chodzi plynnie (45fps) gdy wlaczam frapsa jest 20 fps ! i strasznie gra przycina .. moze znalezli byscie cos lepszego . z gory thx

VeyPl.png

 

Jeśli pomogłem, daj tego like

Opublikowano

dzieki za te 50 wyswietlen . moglibyscie mi polecic inny program do nagrywania tylko nie fraps . gram na multi bez lagow, gra chodzi plynnie (45fps) gdy wlaczam frapsa jest 20 fps ! i strasznie gra przycina .. moze znalezli byscie cos lepszego . z gory thx

 

Polecam ci CamStudio

 

a co do filmu dostaniesz suba odemnie

boreksygna.png

 

Sygnaturka Stworzona przez Necrotoss

Opublikowano

Ja się dziwie czemu naprawde ogarnięci ludzie na YT którzy robią coś z pasją i dobrze im to wychodzi mają tak mało subów i wyświetleń...

Na YT popularne są jakieś g**na takie jak jestem hardkorem... -.- ręce opadają.

 

Dajmy np. takiego Mongol'a tak profesjonalne filmy, a tylko 4000 wyświetleń :(

Co do Ciebi, to polecam bandicam zamiast frapsa, oby coś z Ciebie "wyrosło" na yt, zycze Ci tego :)

Jeżeli pomogłem nie zapomnij kliknąć "Lubie to" :)

 

Krol_Kamikadze.png

 

 

moje tutoriale:

 

Myśliwce


http://www.mpcforum.pl/topic/546306-tut-mysliwiec-od-zera-do-bohatera/page__fromsearch__1

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...