Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak zrobić odnośnik w postaci obrazka na www.mpcforum.pl ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was ja jestem MinQuardes jak już pewnie większość z was się domyśliła .

To będzie poradnik w którym powiem wam jak zrobić odnośnik w postaci obrazka .

Proszę o wyrozumiałość to mój 1 poradnik na jakim kolwiek forum .

 

Z góry ostrzegam że ten poradnik będzie w ,,krokach,, tłumaczony . !!

 

Krok 1.) Tworzymy obojętnie jakie logo w programie graficznym , lub szukamy danego obrazka w internecie .

 

Krok 2.) Gdy zrobiliśmy logo sami , musimy je ,,wrzucić ,, na jaki kolwiek hosting obrazków . Osobiście polecam http://imageshack.us . A gdy poprostu znaleźliśmy jakieś logo w internecie klikamy PPM* i wybieramy 57926251.jpg w celu skopiowania linku do obrazka .

 

Krok 3.) Wchodzimy na mpcforum.pl i wchodzimy w ustawienia naszego profilu wybierając przycisk 26698228.jpg .

 

Krok 4.) Wybieramy 68265669.jpg

 

Krok 5. ) Dodajemy grafikę przyciskając 22589510.jpg i wklejamy tam link do naszego loga

 

Krok 6 .) Zaznaczamy nasz obrazek

 

Krok 7.) Gdy mamy zaznaczony obrazek dodajemy odnośnik przyciskiem 16180343.jpg i wpisujemy tam link do którego po kliknięciu na logo zostanie przekierowana osoba .

 

Krok 8.) Zapisujemy zmiany

 

 

----SŁOWNIK----

 

PPM - Prawy Przycisk Myszy

 

 

Zapraszam Do Subskrybowania Mojego Kanału Na YouTube : http://www.youtube.com/user/MinQuardes

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

trzeba być niespełna rozumu by używać zewnętrznego serwera skąd znikną grafiki po jakimś czasie, skoro forum umożliwia własny upload plików !

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

nie używam tak samo jak i produktów microsoftu, nawet systemu.

 

sprawdziłem na operze, chrome i firefoxie dział bez problemu upload plików z tych przeglądarek , to w czym masz problem ?

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

@UP, gdzie ty masz ten upload plików? O_O ja nie mogę znaleźć xD

@Topic, moim zdaniem lepiej by było użyć zwykłego kodu html...

<a href="STRONA NA KTÓRĄ MA ODNOSIĆ PO KLIKNIĘCIU"><img src="LINK DO OBRAZKA" /></a>

1367591241-U459639.png


Opublikowano

no to musisz być ślepy nie widząc czwartej opcji zaraz pod logiem forum !

 

zwykły użytkownik ma chyba limit 512 kb , ja mam 1024 kb obrazka

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

no to musisz być ślepy nie widząc czwartej opcji zaraz pod logiem forum !

 

zwykły użytkownik ma chyba limit 512 kb , ja mam 1024 kb obrazka

Aa, no tak racja, nie widziałem tego wcześniej :O .

Tylko że jak robisz jakąś sygnaturkę to czasem wychodzi ponad 700kb i zwykły user nie zuploaduje, a jak zapiszesz w .jpg to jakość do dupy ;<

1367591241-U459639.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...