Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wstawić screeny z gry w poście?


1409bartek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo. Chcę dodać obrazek w moim poście lecz nie potrafię. Po prostu się nie wkleja. Przeciągam plik do miejsca gdzie się pisze posty to wyskakuje mi nowe okno z tym zdjęciem. Gdy na podglądzie tego obrazku skopiuje go i wkleję to nic się nie dzieje. Pomocy! ;d

1328363902-U526345.png
Opublikowano

Musisz najpierw obrazek przesłać np. na imageshack i później kod wkleić na forum.

Albo na samej górze MPC Forum masz coś takiego jak UPLOAD. Klikasz w to, szukasz obrazka na dysku i przesyłasz. Cała filozofia. Jak coś to pytaj ;]

snikersproject1.png
Opublikowano

1.Wchodzisz na http://imageshack.us/

2.Klikasz browse.

3.Znajdujesz swoj screen.

4.Klikasz Przeslij Teraz.

5.I kopiujesz link o nazwie forum.

 

Jezeli pomoglem ci daj like ;)

Pomoglem? Daj like,to nic nie kosztuje.

Opublikowano

Musisz najpierw obrazek przesłać np. na imageshack i później kod wkleić na forum.

Albo na samej górze MPC Forum masz coś takiego jak UPLOAD. Klikasz w to, szukasz obrazka na dysku i przesyłasz. Cała filozofia. Jak coś to pytaj ;]

 

nie musi na tym forom wystarczy wziasc dodaj plik jak temat up

!!STOP ACTA!!

Opublikowano

Własnie mi chodzi o to, żeby obrazek był widoczny a nie, że trzeba wchodzić na jakąś stronę i dopiero go zobaczyć.

 

.post-526345-0-17249400-1328180497.png

 

Juz umiem

1328363902-U526345.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...