Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[news] na temat 12w05a- AI creeperów


rufus170

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio na twitterze jeden z członków Mojangu napisał że creepery od 12w05a będą mogły otwierać drewniane drzwi i wyznaczać drogi jak zombie. Co o tym myślicie?

Źródło:

http://www.minecraftforum.net/topic/988723-a-question-for-the-near-12w05a-update/

Link tego członka:

http://twitter.com/jonkagstrom

Opublikowano

Myślę, że to jednak wielkie realia wprowadzają w grę. Coraz lepiej, trzeba zrobić drzwi na pistony, bądź żelazne drzwi

Opublikowano

No to super :< Jeśli będą mogły otwierać drzwi i jeszcze je wyszukiwać a nie tylko jak na nie przypadkowo trafią

to KUPA :(

r718w5.png

Zapraszam

1-408464-350x20-171717-303030-000000-FFFFFF.png

 

tecza-1.gif

Pomagam z Minecraft'em na PW !

tecza-1.gif

Opublikowano

Super :)

 

Ja to robie zawsze drewniane albo Pistonowe [ zelazne sa nieoplacalne dla mnie ]

A teraz gra przybierze strachu nawet we wlasnym domku ;>

Opublikowano

Jeszcze lepiej nie dość że mi wbijają jak nie muszę pilnować drzwi to jeszcze będą mogły se drzwi otwierać bosko... od dziś mieszkam w bunkrze z obsydianu a skrzynki trzymam za 5 parami żelaznych drzwi :/.

Jednym słowem wprowadzili wielki błąd, a poza tym one nie mają rąk więc jak będą je otwierać?

Opublikowano

Jeszcze lepiej nie dość że mi wbijają jak nie muszę pilnować drzwi to jeszcze będą mogły se drzwi otwierać bosko... od dziś mieszkam w bunkrze z obsydianu a skrzynki trzymam za 5 parami żelaznych drzwi :/.

Jednym słowem wprowadzili wielki błąd, a poza tym one nie mają rąk więc jak będą je otwierać?

 

Dorobią im <3

MindlessCanineHanumanmonkey-max-1mb.gif

Opublikowano

Ja zrobię tak :

drzwi, a nastepnie piston i bd sb od wewnatrz zamykał ;)

 

P.S. za niedlugo creepy dostaną moc naciskania przycisków, obslugiwania dźwigni i niszczenia klocków ;)

Moje poradniki :

http://www.mpcforum....33#entry3818233 - Download z FULL prędkością naszego łącza :)

http://www.mpcforum....83#entry3798683 - Jak uchronić się przed zawirusowaniem ;)

http://www.mpcforum....96#entry3732796 - Jak zapomniane hasła internetowe (mozilla, opera, chrome)

http://www.mpcforum.pl/topic/540376-tutjak-zrobic-porzadna-strone-www/page__pid__3854731#entry3854731 - Jak zrobić porządną stronę WWW

Opublikowano

Ale będzie adrenalinka. Już nie długo creepery bądż jeździć kolejkami do naszych kopalń i tam nas dopadać

Pomogłes?Wniosłem coś w temat?

Daj...

LIKE

1331413255-U307916.png

 

Sygnaturka by

Opublikowano

A fence gaty tez? :P Jak nie to se ze 100 zrobię przed chatą. Właśnie przeczytałem, że creepery będą otwierać drzwi tylko na hardcore, nie na survival.

31575197832728931761.jpg

Gram tylko na serwerach premium pod nickiem kajsks. Jeśli widziałeś mnie na serwerze no-premium to nie byłem ja i ktoś się pode mnie podszywał! I na modcraft! ;P

exMPC Media Team | Pomocnik Minecraft | Gracz WoW

Moja paczka modów:

http://www.mpcforum.pl/topic/793874-dlkajcraft-v10-czyli-paczka-modyfikacji/

 

Opublikowano

Wątpię, żeby faktycznie wprowadzili do gry możliwość otwierania drewnianych drzwi przez creeperów. Tym bardziej, że nie mają one (chodzi mi o sam wygląd) rąk, a 'z buta wjeżdżam' raczej byłoby dziwne. Już prędzej szkielet, czy zombie, ale nie creeper. Jeśli jednak faktycznie tak będzie, to nie jestem z tego powodu 'zachwycony'.

76561198008004488.png

Opublikowano

O otwieraniu drzwi przez creepery nie ma mowy, w nocy wszystkie weszłyby do domu.

Co gorsza wchodzą one po schodach co bardzo utrudnia życie na mojej mapie ( singleplayer )

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Opublikowano

Gdy By Faktycznie Wprowadzili takie coś Fajnie by się Grało i lepiej gdyż mamy jakieś Wyzwania :D i w Nocy możemy się Bać!

Annony_sygn_bySFG_01a.jpg

Syga by SofarGone

Opublikowano

@up

Niewiarygodne przygody - kładziemy się spać i nagle nas budzi wysadzenie połowy naszego domku

przez creepera ;)

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Opublikowano

Ehh... Jak dla mnie dodają już same zbędne rzeczy dodali by coś fajniejszego jakieś nowe moby ( wiem że jest już jeden nowy ) No ale mogli by chociaż małpy dodać do dżungli jakieś banany żeby to jakoś przypominało dżunglę aa nie tylko wysokie drzewa liany i jeden mobek zamieszkujący ten Biom . Co za bezsens ...

1336826229-U379973.png

Tuty :

Najwydajniejsza optymalizacja minecrafta czyli zwiększenie fps'ów !

http://www.mpcforum.pl/topic/506414-tutnajwydajniejsza-optymalizacja-minecrafta-czyli-zwiekszenie-fpsow/

LitleSky !


http://www.mpcforum.pl/topic/505707-dllitlesky-survival/

RedStone i Mechanizmy


http://www.mpcforum.pl/topic/596227-tutorialredstone-i-mechanizmy/

Jak postawić serwer na VPS


http://www.mpcforum.pl/topic/592967-tutjak-postawic-serwer-na-vps/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...