Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Potrzebuje pomocy przy tworzeniu serwera hamachi


AdidaS'eQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam mały problem. Próbowałem już na wiele sposobów z pomocą wielu poradników ale zawsze było to samo ,a mianowicie nic.

 

Chodzi mi o to ,że jak tworze serwer minecraft na bukkicie to jak kilkam w start.bat jest: Kliknij dowolny przycisk aby kontynuować. Klikam i się wyłącza...

 

Wiecie może jak rozwiązać ten problem ?

 

Mam win xp i kiczowaty internet z orange (router)

sygnatura2u.png

Kliknij w obrazek

Opublikowano

Jak chcesz to mogę ci złożyć cały serwer bukkita pod Windows xp na hamachi :)

z modami i plugami jakie tylko byś chciał :)

 

Ale w tych czasach niema nic za darmo :)

 

A co do tematu to złe na pewno podałeś ścieżki dostępu i konsola niema skąd czytać plików :)

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Mi zawsze pomagało zainstalowanie JAVY 7 :)

Nie wiem jak tobie ale możesz spróbować :P

java.com

r718w5.png

Zapraszam

1-408464-350x20-171717-303030-000000-FFFFFF.png

 

tecza-1.gif

Pomagam z Minecraft'em na PW !

tecza-1.gif

Opublikowano

A mógłbyś napisać więcej lub dać ss'a konsoli, gdy masz napis "Kliknij dowolny przycisk aby kontynuować"?

Bo możliwe, że odpowiedz na twój problem kryje się w którejś z wcześniejszych linii.

World_of_tanks_signature_by_Dbuhoss.png

 

banner2.png

 

Pomogłem? Kliknij

likethiso.jpg

Opublikowano

Szczerze mówiąc nie chce mi się robić ss. Ale mam tak:

 

W tej konsoli:

System nie może odnaleźć określonej ścieżki

System nie może odnaleźć określonej ścieżki

Aby kontynuować, naciśnij dowolny klawisz . . . _

 

 

Ale wszystko dobrze robię. Chyba heh.

sygnatura2u.png

Kliknij w obrazek

Opublikowano

Dokładnie tak masz w konsoli?

Dobrą masz nazwę/ścieżkę do bukkita i do javy?

World_of_tanks_signature_by_Dbuhoss.png

 

banner2.png

 

Pomogłem? Kliknij

likethiso.jpg

Opublikowano

1.Tak

2.Do bukkita chyba tak a do javy to nie jestem pewien. ; (

 

W końcu się udało. Zmieniłem scieżkę... ; D

sygnatura2u.png

Kliknij w obrazek

Opublikowano

Mam jeszcze jedno głupie pytanie. Jak chce zrobic reset srw to co robię? Jak chce go znów uruchomic to co robię?

sygnatura2u.png

Kliknij w obrazek

Opublikowano

Reset serwera, czyli wyłączenie i włączenie.

Wyłączasz komendą /stop, lecz przed wyłączeniem radzę wpisać komendę /save-all, aby uniknąć ewentualnej cofki po odpaleniu serwa.

Potem normalnie odpalasz otwierając plik start.bat.

World_of_tanks_signature_by_Dbuhoss.png

 

banner2.png

 

Pomogłem? Kliknij

likethiso.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...