Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[P] You have been banned by an administrator ?Dlaczego?


mayron2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Już od kilku dni próbuje uruchomić Combat Arms na swoim PC , no ale nie mam już pomysłów. Nie wiem o co chodzi kilka dni temu wyskoczył mi taki komunikat, ale nie wiem pod jakim argumentem mi konto zablokowali. You have been banned by an administrator. Your account will remain banned pernanently,. Please visit www..... to review the Terms of Use.

Bardzo mnie to zdziwiło, bo nigdy nie używałem żadnych hacków lub czegoś podobnego w grze.

Zmieniałem już numer IP, MAC, ID dysku, przeinstalowałem system, zmieniałem wersje BIOSU i nic nadal to samo . Znów ten komunikat.

Wie ktoś jak tu to obejść żebym znów mógł grać na swoim PC, bo na laptopie nie lubię grać w gry :(

Opublikowano

za co dostałeś bana ? jak za jakieś haski to nie masz żadnych szans i sposobu żeby odzyskać konto ;)


ehh.:)

Opublikowano

dokładnie jak konto masz zablokowane to już go nie odblokujesz rozumiem że na laptopie tez ci to wyskauje tak?

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Nie pisałem że na innym PC konto działa tylko ma moim PC nie mogę się zalogować na żadne inne też.

Robiłem reinstalkę systemu więc powinno już być zmienione ID dysku a MAC zmieniałem też. Mogę się połaczyć przez zwykłą kartę sieciową i WLAN i to samo więc tam już inny MAC jest chyba że coś ze zmianą ID dysku nie poszło nie tak, ale mówie że po reinstalacji systemu już powinno byc inne ID chyba /??!!

Opublikowano

hmm nowy sposob bana? bo jak zrobiles reinstal systemu mac zmieniles to hm... troche dziwne ze nie dziala. podaj nick sprawdzymy za co ban a tym bardzej ze na innym pc dziala

 

może nexon modrzeje

Opublikowano

moj nick nvidia23

No i tak jak sie spodziewałem bana nie dostałeś (przynajmniej po wpisaniu twojego nicku na forum nexona nic nie wyskakuje)

 

Poszedłbyś do jakiegoś kolegi i sprawdził czy u niego dziala i wszystko jasne.

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Wiem popatrzyłem na post natana i wszystko mi sie pomieszało.

 

Wydaje mi się że to nowa forma bana teraz nie banują kont tylko odrazu komputer?:D

 

Nie możesz grać nowym kontem czy możesz bo jak możesz to ciężko to pojąć

 

Niby masz bana okazuje sie że na innym komputerze możesz wbić na postać ale na swoim nie więc to jakaś forma bana bo raczej nie błąd..

 

Moim zdaniem najrozsądniejszym wyjściem jest skontaktowanie sie z supportem nexona i opisanie całej sytuacji

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Pisałem do nich i jak na razie nikt nie odpisał a niby mają na to od 24 do 48 h roboczych

Niby nie dziw sie jak ci po 2 tygodniach nawet odpiszą mam nadzieje ze po angielsku im to napisałeś bo po polsku nie przyjmą

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

taaa już mi tu z nowymi sposobami banowania nie wyskakujcie po prostu coś źle zrobił przy zmianie MAC albo coś w tym stylu

ja wciagałem kakao xD ale szału nie było ;p

Opublikowano

w jaki sposób "Zmieniłeś ID Dysku " ?

 

1) http://www.przeklej.pl/plik/program-...r-0029ih6b1bq4

Ściągamy program z ww linku.

2) Otwieramy archiwum rarem, bierzemy rozpakuj.

3) Wchodzimy do x:\Program do zmieniania id dysku\Binaries i tam w katalogu mamy tylko 1 plik.

4) Odpalamy program, wybieramy partycje wpisujemy 8 znaków. Potwierdzamy.

5) Resetujemy komputer i możemy się cieszyć nowym ID dysku.

 

Ale to nic mi nie dało

Albo po prostu pobierz to są rózne sposoby http://www.plikodajnia.pl/pobierz/windows/dyski-twarde/hard-disk-serial-number-changer

 

Własnie ulepszyli

HARDWARE BANNING SYSTEM HAS BEEN IMPROVED, TESTED, AND READY FOR ABUSERS

Tylko ciekawe na co to jest !!!!

Opublikowano

no to jest możliwość że wpisałeś złą wartość np. zamiast dać Litery i cyfry (wielkość może mieć znaczenie) dałeś same cyfry i się nie zmienił.

btw. nie można zmienić ID dysku tylko partycji.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Wiem że trzeba zmieniać litera za litere albo cyfra za cyfrę, u mnie się zmienił ID dysku tzn. partycji ale to nic nie dało. mam też 3 karty sieciowe i na żadnej nie działa, więc gdzieś indziej musi być zabezpieczenie, tylko kwestia gdzie???

Na razie nie mam pomysłów.

Ostatni update gry dał im taka możliwość, więc trzeba poczekać aż ktoś zlokalizuje gdzie one użyli

HARDWARE BANNING SYSTEM HAS BEEN IMPROVED, TESTED, AND READY FOR ABUSERS

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...