Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nauka jazdy na łyżwach.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie jest to , aż takie trudne...

Ja jak pierwszy raz poszedłem wywróciłem się może z 5 razy...

A już za 2 i kolejnymi razami było lajtowo...

Nie jest to trudne ;) Idź z kimś kto umie :)

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

jak masz dobrze dopasowane łyżwy to nie bedziesz miał problemów chyba że masz jakieś wykolebione bo pradziadku i nie będziesz potrafił utrzymać w nich pionu to raczej się na takich jeżdzić nie nauczysz.

najpierw sobie stan prosto na ziemi a potem na lód i napoczątek lepiej trzymając się innej osoby za ręke czy coś w tym stylu.

Opublikowano

ja w godzinę ogarnąłem jazdę, rozpędzasz się i hamujesz o bandę

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Ja potrafie jeździć na łyżwach i na rolkach, na rolkach moim zdaniem łatwiej, bo zawsze na łyżwach lód, trzeba się bardziej przyzwyczaić..

1327845619-U359964.jpg

|Helper WarRock|

 

"Docenisz jeśli stracisz.."

 

 

 

 

 

Specjalista
Opublikowano

Wejdziesz na lód to od razu sie nauczysz, na początku będzie kilka upadków, ale po kilku minutach ogarniesz temat.

1365526782-U231645.png


Budowniczy
Opublikowano

U mnie właśnie przy szkole robią lodowisko i mam ochotę się wybrać :) Z łyżwami nigdy styczności nie miałem, ale na rolkach umiem jeździć, więc myślę, że problemu wielkiego nie będzie i szybko się nauczę :>

Opublikowano

Proste, pierwsze kroki są najłatwiejsze, ale żeby nauczyć się szybko jeździć przodem, tyłem, to się trzeba uczyć nawet kilka tygodni ;p

Opublikowano

Nie to nie jest nic trudnego, łatwo się nauczyć. Na początku nie bój się wywalić, to nie boli, a czegoś Cię nauczy.

ps. Najlepiej jest mieć własne, dobrze leżące na nodze łyżwy, oczywiście naostrzone.

sygnaturawn.png

Tworzę layouty na YouTube, ale tylko pod tematykę inną niż Minecraft. Ps. Tylko od 50 widzów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...