Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE]Jak zrobic server z industrialcraft buildcraft i redpower?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zamawiasz serwer na jakims hoscie craftserve,ownserwer itp.

Wchodzisz do FTP przez FileZille lub TotalComandera i w folder Plugins Wpakowywujesz pliki.

Opublikowano

Zamawiasz serwer na jakims hoscie craftserve,ownserwer itp.

Wchodzisz do FTP przez FileZille lub TotalComandera i w folder Plugins Wpakowywujesz pliki.

 

hahahahahah, chyba dzisiaj nie lałeś.To są mody niektóre działają po zainstalowaniu do (pliki ze stronki mc) minecraft_server.jar, a niektóre na bukkicie po zainstalowaniu modloaderaMP i modów, ale to zależy czy autor pomyślał o współpracy z multiplayerem

Opublikowano

Wlasciwie szukam tez servera, poniewaz chce pograc w kumplami, a mianowicie chodzi mi o takie cos:

Sciagam Server z Build Craftem Wersja minecrafta 1.0.0

I kumple lacza sie poprzez Hamachi.

Czy moglby mi ktos pomoc w tym?

Opublikowano

Proszę oto link do tematu z pliczkami zawierającymi te mody. Jeśli to dla ciebie nie problem, serwer jest pod 1.1 :)

Server raczej umiesz stawiać prawda? Włącza się go identycznie jak każdy inny. Tylko pamiętaj że twoi koledzy i ty musicie mieć zainstalowane w kliencie te mody. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...