Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Na jakim, kogo CONFIGU gracie ?


Cookill

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Utworzyłem ten temat na myśl CONFIG"ów do CoD'a4. Wiele jest tego na google , lecz po Angielsku. Ogólnie chodzi o to żebyście napisali na jakim configu gracie lub jaki polecacie i czy jest to cfg na dobre czy słabe komputery. Osobiście sam szukam dobrego na słabe komputery. Temat nie musi wypalić lecz myślę że dobrze byłoby jakby coś z tego wyszło.

 

 

@PS.

 

+

Będzie plus jeśli ktoś wrzuci z linkiem do pobrania.

 

 

 

 

Dziękuje i Pozdrawiam.

 

 

 

 

Spiś CFG:

miRACLE:

 

http://www.gamingcfg.com/cfg/miRACLE

 

Standardowy MPCFORUM:

http://www.fileserve.com/file/UmgZHSd

 

Shuty :

 

http://www.gamingcfg.com/config/Shuty

beznazwy2k.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@mchojnacki 17

Bardzo bym prosił. Zmieniłem rozdzielczość i na Configu gra się świetnie.

Dobra grafika i FPS'ów dużo.

 

 

@ipaikillah

Aaa...ten z MPCFORUM.

Osobiście myślałem ,że mi bardziej pomoże a się rozczarowałem.

Grafika słaba a FPS aż tak nie wzrastają. Wole :

miRACLE , paradox'a z eSuby lub D1ablo(czy coś)

(Ale dobrze że napisałeś na jakim grasz)

beznazwy2k.jpg

Opublikowano

Coolkill, a mógłbyś podesłać link do Paradox'a lub innego dobrego configu? Bo na tym z MPC mam 80 fps, ale mały transfer przy pobieraniu map ;/, a komenda rate 25000 nie pomaga.

I hope life teach you good... I hope...

Opublikowano

@

ipaikillah

Napisałem Ci na GG.

 

 

@Jamajkas

Też słyszałem że dużo ludzi gra na swoim, normalnym od początku gry. Wszystko zależy od gustu.

beznazwy2k.jpg

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

pff nie stac cie czopie i kto by kupowal nowego kompa na coda ... jak bedziesz miec ponad 12 lat bedziesz na necie siedziec a nie grach ;ppp albo idz na dwor a nie 24/7 xdddd ja nie gram duzo w gry :P max 10 min dziennie

1359121200-U261555.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...