Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

*** MineMania Survival+Frakcje *** [RPG] [Dedyk] [No-WL] [No-premium] [24/7]


Kaczo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukałeś serwera na którym są frakcje z domieszką RPG i survival? Dobrze trafiłeś!

 

IP : rpg.minecraftpolska.pl

 

Serwer należy do sieci serwerów MinecraftPolska, która lokuje się na wysokich miejscach w rankingach już od ponad roku (wcześniej pod inną nazwą)! Dlatego masz gwarancję, że serwer nie znikie po paru dniach, tygodniach, miesiącach.

 

MinecraftPolska hostuje nie tylko ten serwer! Oto nasza oferta:

  • MineCraft - 2 serwery
  • Battlefield Heroes - 1 serwer
  • Call Of Duty 4 Moder Warfare - 2 serwery
  • TeamSpeak 3 - 1 serwer
  • Gta San Andreas - 1 serwer

Informacje o serwerze:

 

Sloty: 150

WhiteList - OFF

Premium - NO

PVP - ON

Potwory - ON

Koszt frakcji - DARMOWA!

Adres IP: rpg.minecraftpolska.pl

Adres TeamSpeak 3: minecraftpolska.pl

 

Administracja:

 

ROOT - Korn007

ROOT - Rafikk45

Admin - Brak

Moderator - Werben999 ( REKRUTACJA WŁĄCZONA )

 

 

Dodatkowe Informacje:

 

Istnieje możliwość zakupu konta VIP! (15zł/30dni i 8zł/15dni) Przywilejami VIP'a są między innymi rezerwacja slotu i darmowe leczenie na spawnie!

 

Wkrótce będzie można zakupić specjalny piec gildyjny, dzięki któremu będziemy w stanie przetapiać 4x szybciej używając tylko lawy!

KACeZetO

Opublikowano

Jeśli chodzi o serwer polecam wcześniej Minemania teraz Minecraft Polska co by tu dodać administracja ogarnięta poprostu grać :]

 

Polecam Admin s1.minemania.pl MoitoPL ;]

Mito Elo 3 2 0 WOOP WOOP

Opublikowano

Szczerze, powiem tak.

Właściciel serwera 13 letni grubasek, który patrzy tylko za konfiturą.

Podpierdala na każdym kroku, a sam użył czegoś co mi się nie spodobało,

Tak więc Admin tego serwera i ten serwer DDOS 24/7

za lamerstwo.

 

Mineserv.eu / oraz

 

S6.mineserv.eu

 

Pozdrawiają.

1325752887Untitled-2123.png

_______________________________________________________________

Team MetinOfChampions.com

Serwer na który czekałeś! Przenieś się w

krainę fantazji i zaciętej walki o swoje Królestwo!

Opublikowano

mineserw.eu TO JEST SERVER Z KTÓREGO JEDNYM SŁPWEM WSZYSTKO ZAJ... tEPIĆ ZŁODZIEJI

 

1. Wchodzisz na serwer po raz enty i robisz lament bezpodstawnie oczerniajac ludzi.

2. Rafik sam osobiscie zrobił paczke serwerowa wiec jest mozliwosc ze sa podobne pliki.

3. /plugins nie dziala wiec gratuluje inteligencji

 

Co do serwera gorąco polecam. Bardzo mi sie podoba i dzieki takiemu serwerowi zaczolem grac spowrotem w minecrafta :) ?

 

 

Pozdrawiam serdecznie

Madesio

bez yt.

Opublikowano

Madesio - Kolejny Serwer admin w wieku 14 lat /

Tylko powiedz mi dlaczego tak się zacinasz jak ktoś do ciebie coś mówi?

Czyżby coś ci się pozwierało w główce? :)

 

Ty / Haiti / L3chu i KORN jesteście typowymi lamusami :)

1325752887Untitled-2123.png

_______________________________________________________________

Team MetinOfChampions.com

Serwer na który czekałeś! Przenieś się w

krainę fantazji i zaciętej walki o swoje Królestwo!

Opublikowano

1. Nie znasz mnie.

2. Mam 19 lat.

3. Nie jestem zadnym adminem tylko szarym graczem na RPG. Nawet nie jestem w gildi admina.

4. Kolejny raz pisze ze nie macie ani jednego dowodu na to ze pluginy sa sciagniete od was. Jeżeli chcecie to potwierdzic zrobcie SS'y i wrzuccie na forum. A druga sprawa z tego co wiem wiele paczek serwerowych sa ogólny dostepny.

5. Jezeli chcesz koniecznie mnie oczerniac nie rób tego na forum bo to nie miejsce i czas na to.

 

Tyle z mojej strony

Pozdrawiam Madesio

bez yt.

Opublikowano

Powiem tak Ci wyzej dzieciaki dostali bana IP od Teamspeak3 i moga miec teraz co najwyzej 32 sloty.

Dostali report za to ze sprzedawali nieleganie Rangi VIP ( Na darmowej licencji tak sie nie robi ) Poczytajcie najpierw regulamin :)

Tyle ma do powiedzenia na ten temat.

//sygnatura niezgodna z regulaminem

Opublikowano

Już wszystko działa

;) Przekierowaliśmy już adresy żeby były bez portów ;)

AKTUALNE IP : rpg.minecraftpolska.pl

KACeZetO

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...