Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MINERPG1.1 [24/7] [DEDYK] [NO PREMIUM] [NO WHITE LIST] ZAPRASZAM


dawido1231

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MINERPG

Serwer został założony z myślą o graczach którzy lubią gry RPG. Jest u nas praca sklepy i inne ciekawe miejsca które musicie zwiedzić.

Serwer został postawiony na silniku BUKKIT wersja 1.1 NAJNOWSZA jak do tych czas

 

 

IP SERVERA :

s24.csrv.pl:21288

 

 

 

 

NO PREMIUM

NO WHITE LIST

DLA WSZYSTKICH

Opublikowano

Jest to świerzy serwer. Bugi prubuje wyłapywać jeśli więc widzicie jakieś bugi piszczcie je tutaj. A i pieniądze nie ma co się czepiać bo karzdy walute ustawia sobie sam.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

To nie serwer rpg nie ma frakcji nie ma /xl

TO JEST RP+FB (brawo dla dawido1231 za zła nazwe)

Szkoda pisać 1/10

Opublikowano

Kuba12231 chyba ma po 10-12 lat bo jak ktoś pisze morze zamiast może,se zamiast się ,fasbuka.... ,I jest za dużo ludzi i Właściciel sobie nieradzi(musi zrekrotowac jakiś po-żądnych adminów). pisze do admina a on mnie olewa...... kolega czekał na działkę 30 min.z z taka ortografia to admin czy właściciel ma 10 lat labo jest niedorozwiniętym 30 latkiem albo analfabetom.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Kuba12231 chyba ma po 10-12 lat bo jak ktoś pisze morze zamiast może,se zamiast się ,fasbuka.... ,I jest za dużo ludzi i Właściciel sobie nieradzi(musi zrekrotowac jakiś po-żądnych adminów). pisze do admina a on mnie olewa...... kolega czekał na działkę 30 min.z z taka ortografia to admin czy właściciel ma 10 lat labo jest niedorozwiniętym 30 latkiem albo analfabetom.

Na serwerze jest więcj ludzi, a nie tylko twuj kolega i mam też inne sprawy na głowie. Przepraszma jeśli popełaniam jakieś błędy ortograficzne, chocisz karzdemu się zdarzają. W początku twojej wiadomości nie wiedziałem o co ci chodzi , bo chyba pisać nie umiesz, nie mam zamiaru poprawiać cię , ale uczysz innych jak się pisze a sam nie potrafisz. Zapraszma wam na server (Gh0st1231)
Opublikowano

Kuba12231 chyba ma po 10-12 lat bo jak ktoś pisze morze zamiast może,se zamiast się ,fasbuka.... ,I jest za dużo ludzi i Właściciel sobie nieradzi(musi zrekrotowac jakiś po-żądnych adminów). pisze do admina a on mnie olewa...... kolega czekał na działkę 30 min.z z taka ortografia to admin czy właściciel ma 10 lat labo jest niedorozwiniętym 30 latkiem albo analfabetom.

Przepraszam . Jeżeli chodzi o mnie to ja nie pisze "morze" , "se" ....Wiesz dla twoich nieprawdziwych wiadomości mam 15 lat .

 

Serwer Fajny .. Lecz jest jedno dziecko o nazwie krzychu99 i dzidzia002 .Prosiłbym administracje o ogarnięcie tych debilów .

 

 

Serwer jest aktualnie nieogarnięty ponieważ admin nic z tego nie robi jak ktoś kradnie itemy .. Okradli mnie 3 razy a admin to dosłownie olewa.

 

Więc na chwilę obecną serwera nie polecam . :{

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

---------------------------------------------------------

Opublikowano

Hahaha widać że ortografia 1/10 po postach innych serwer też chyba 1/10

 

Jest to świerzy serwer. Bugi prubuje wyłapywać jeśli więc widzicie jakieś bugi piszczcie je tutaj. A i pieniądze nie ma co się czepiać bo karzdy walute ustawia sobie sam.

Opublikowano

Wiadomo, dlaczego nie da się wbić?

Wszyscy się chwalą, to i ja się pochwalę:

 

PC:
  CPU: 
Intel Core i7 6700K @ 4.5GHz
  COOLER: SilentiumPC Fortis 3 v2
  MOBO: MSI Z170A-G43 Plus
  RAM: 2x8GB HyperX Fury Black 2400MHz CL15
  GPU: Palit nVidia GeForce GTX1070 JetStream @ 2012MHz/4004MHz
  AUDIO: AIM SC808
  SSD: Goodram Iridium Pro 240GB
  HDD: Western Digital Caviar Blue 1TB 
  PSU: SilentiumPC Enduro FM1 550W
  CASE: SilentiumPC Pax M70 Pure Black v2
  OS: Windows 10 Pro 64bit

PERYFERIA:
  Monitor: 
Eizo EV2450
  Audio: Technics SA-AX540 + Altus 110 (modyfikowane) + Superlux HD681EVO + Brainwavz M1
  Klawiatura: SPC Gear GK530 RGB Kalih Brown
  Mysz: A4Tech Bloody Blazing A90
  Podkładka: A4Tech Bloody B-081 
  Gamepad: Microsoft Xbox One Wireless Controller + Asus BT400
  Drukarka: Brother MFC-7460DN
  Kamerka: Logitech C270

LAPTOP:
  Model: 
Lenovo ThinkPad X230
  CPU: Intel Core i5 3210M @ 2,5GHz
  GPU: Intel HD4000
  RAM: 2x4GB Samsung 1600MHz
  SSD: Samsung PM830 128GB
  SCREEN: 1366x768 IPS, matowy
  3G: Ericsson H5321 gw
  BATTERY: Lenovo 9 Cell Extended Life Battery 44++

 
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...