Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Metin w 3D - Jak to zrobić ?


Vanosh.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1328037197-U24240.png

Wymagania:

Okulary 3D

Program iZ3D Driver

 

Jak zbudować samemu Okulary 3D ?

Składniki:

1. Szablon okularów, który znajdziecie tutaj:


http://galeria.tipy.pl/zdjecie,l,3508_23193,szablon-okularow.html

2. Przezroczysty celefon, kolor czerwony i niebieski.

3. Nożyczki

4. Taśma i Klej

Instrukcja:

1. Wydrukowanie Szablonu

2. Wyciąć dwie dziury na oczy

3. Wyciąć dwia prostokąty z celafonu [Muszą pasować do dziur w szablonie]

4. Teraz wystarczy wszystkie elementy ze sobą połączyć.

 

Jak poprawnie zainstalować iZ3D Driver ?

Instrukcja:

1. Program ściągamy z tej strony:

http://www.chip.de/downloads/iZ3D-Treiber_41037595.html

2. Spokojnie instalujecie program.

3. Jak wam się zainstaluję, wyskoczym wam na koniec takie coś, zaznaczacie tak jak na obrazku.

whxw.jpg

 

4. Teraz postępujecie tak jak na obrazkach.

baga.jpg

 

zoup.jpg

 

5. Jak już to zrobiliśmy, włączamy metina i logujemy się na jakiś serwer.

9. Czekamy do momentu kiedy postacie się załadują i wtedy klikamy:

SHIFT + NUM *

10. Teraz zakładamy nasze gotowe okulary i gramy w 3D.

 

Uwaga !

Działa to tylko na systemie Windows 7 oraz Windows Vista

 

Cały TuT został wykonany przez użytkownika *ZiomQ*, zakaz kopiowania.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Widziałem coś podobnego na youtube, nie wiem czy działa, ale zasługujesz na like bo dałeś to na forum :]

 

Może kiedyś wypróbuje :]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...