Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jeszcze inny sposób na havoki


roseq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, zrobiłem dziś i wczoraj sobie 5 zet, 5 havoków, kolegom dałem sposób, też im śmiga, nie wiem jak to możliwe, może jakiś dziwny bug.

 

Dobra opisze mniej więcej jak zrobiłem.

Wzorowałem się troche na tucie

czy jakoś tak(sory za pomyłke w nicku ;D) no i sam pokombinowałem.

 

Więc tak:

 

-robiłem golcem wszystkie wrota, na vedze nie testowałem

-wrzucamy dres na powage

-wrzucamy dokładnie 2k złotka w lasery

-wskakujemy bijemy z x2 i czasem z petem kamikadze, kilka razy na 1 falę

-na 4 fali 9 alienków wyskakuje, ubijam z pomocą peta kami 8 z nich, 9 daje żeby on mnie ubił

-wskakuję ponownie biję z x2 resztę

-gdy złotko na laserkach się kończy biję resztę do końca z AMMO X3!!!

-na ostatniej fali wyskakują nam pierwsze alieny, ubijam je bez peta

-na drugich alienach puszczam około 4 razy peta kamikadze potem daję się alienkom ubić

-wyskakują 2 strunki ubijam

-ustawiam się na środku dolnej/górnej belki po nagrodę (tak mniej więcej na środku)

 

No i to chyba tyle

 

 

Wzorowałem się na kilku tutach, również

, mnie pomogło może wam też uda się tak zrobić ;-)

 

Jeśli ktoś dostanie tym sposobem dresik, niech napisze

 

 

Pozdrówki

 

@edit

 

Dla pewności róbcie zety rano i wieczorkiem, nie róbcie po południu bo prawdopodobieństwo się zmniejsza o trochę ;D

Zarabianie w internecie - chętny? Pisz ?

Opublikowano

Specjalnie dla Ciebie złożę sobie zetę i wypróbuję to :) Narazie masz lajka

 

Specjalnie dla Ciebie złożę Zete i wypróbuje to co tam opisujesz :) Łap narazie lajka

Opublikowano

no zobacz zobacz, czytałem gdzieś na innym forum że dresy po 20 wpadają lepiej, zaraz dopiszę gdzieś, ja jednak robiłem rano i wczoraj wieczorem, po południu nie

 

@edit

 

nick poprawiony ;-)

Zarabianie w internecie - chętny? Pisz ?

Opublikowano

Robiłem częścią twojego pomysłu (czyli padłem na 4 fali, strzelałem trochę z kamikadze, wszystko z x2 oraz na początku 2k złotka, potem seprom i czekałem na nagrodę na dolnej belce) i udało się, dostałem. Dzięki :P

dwDSnZq.png

 

by @Miyoshi

Opublikowano

super, ale co potem seprom, bo nie rozumiem? przesyłałeś seprom jeszcze po złotku? Bo nie próbowałem tego

Zarabianie w internecie - chętny? Pisz ?

Opublikowano

Jak dla mnie żaden sposób nie działa :( Zrobiłem 10 Zet i mam tylko 2 havoki :(

Nie wiem co jest, ale chyba nie mam szczęścia :(

We are Anonymous...

We are Legion...

We do not forgive...

We do not forget...

Expect Us...

Opublikowano

nie próbowałem z sepromem jeszcze, postaram się zobaczyć jak złożę następną.

 

Seba a robiłeś moim sposobem też? Po południu nie robiłeś tylko wieczór-noc, albo rano?

Zarabianie w internecie - chętny? Pisz ?

Opublikowano

O każdej porze próbowałem.. Robiłem każdym sposobem.

We are Anonymous...

We are Legion...

We do not forgive...

We do not forget...

Expect Us...

Opublikowano

Ale o każdej porze wskakiwałeś do wrót czy po nagrodę? Skoro masz 16 lat, musisz chodzić do szkoły, skoro chodzisz do szkoły to rano nie robisz, skoro rano nie robisz to robisz po południu, więc pisałem że nie będziesz miał po południu. Spróbuj dziś po 20 wskoczyć do pierwszej fali, godzinkę Ci zajmie zeta ;-)

Zarabianie w internecie - chętny? Pisz ?

Opublikowano

@Up

Koleś mam ferie.. Jeszcze nie chodzę do szkoły aż w następnym tygodniu.. Próbowałem każdym sposobem. Już 12 zeta - 2 havoki mam .. :<

We are Anonymous...

We are Legion...

We do not forgive...

We do not forget...

Expect Us...

Opublikowano

Ja przedwczoraj zrobiłem jedną, a wczoraj drugą zetę i z obu dostałem Havoca :)

Nie wiem czy to fart czy jakiś sposób na to ale ja robiłem oba wrota tak:

 

-wrota robiłem około 1 godziny, wieczorem koło 21:00 - 22:20

-rakietki i osłonki na sempromie

-lasery i napędy na złotku - lasery około 80k złotka miałem na całe wrota i jeszcze mi zostało trochę

-całe wrota bite z x2 i x3 głównie, a x1 i x4 sporadycznie ale bardzo rzadko

-saba też używałem dość często

-rakiety zwykłe za kredki + precyzja rakiet

-wyrzutni nie używałem bo brak miejsca mam na ECO ;/

-ani razu nie padłem

-alienki głównie kręciłem w lewym górnym kwadracie mapki i na środku (trochę powyżej centrum mapki)

-kamikaze lvl3 używałem prawie cały czas jak tylko się naładował

-całe wrota za jednym zamachem przeszedłem, chociaż raz wyskoczyłem na kilka minut na 3-1 się wylogować i za 5 minut dalej robiłem

-latałem golcem z designem Spectrum praktycznie całe wrota na czołgu

-miałem bosterka na osłonkę 25%

-przy 1. devour biłem go z miejsca - na końcu uciekał w lewy górny róg z x4 szybko pękł

-przy 2. devouer pierwsze alienki z kamikaze padały, uber dobijałem, potem kręciłem sibelonity i mk,

devouera z miejsca biłem i też uciekał w lewy górny róg ale z x4 dobiłem szybko

-nagrodę odbierałem mniej więcej na środku lewego górnego kwadratu mapki tam gdzie ubiłem devoura

 

:rolleyes:To tyle ode mnie

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

a nie jest moze czasem tak ze wieksza szansa na havoki jest jak robimy recznie wrota? to tak jak z tym ze kto boci to mu sie captcha pojawia;d sprawdzal ktos moze? bo ja robilem zety tylko 2 razy ale na 2 roznych kontach, design byl 2 razy ale za 1 razem ponoc zawsze jest) i obie botem to nie wiem;d

Opublikowano

@ up tak tak nowe konto ledwo zarejestrowane które ma captche i bociło :D wymysłu mi się wydaje że to wszystko taki spontan zawsze w seafight (taka gra BP) na pergach wszyscy sosoby a ja tam gdzie ubiłem ostatniego bota tam dostawałem skórke albo za pierwszym albo za 2-gim razem

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ja miałem jakoś 3havoci na 15zet a potem weszło tak że miałem 10 na 26 :)

to kwestia farta

ja tez miałe farta:

za 2 zety dostałem 2 havoc potem za 3 nie dostałem 4, 5, 6,7 dostałem 8,9,10,11,12 nie dostałem

raz ze zgórki raz pod górkę

raz pod wozem raz nad wozem

raz na płocie raz pod płotem:D:D:D

:ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja: :ninja::ninja: :ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja: :ninja::ninja:

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...