Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja:] Draenor2 - Nowa rzeczywistość!


Look3r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym przygotować graczy lubiących hardy na szok. Tak, startuje Draenor2! Szukujcie się!

beznazwy1rra.png

 

Avatar by: Matzar

Sygna by: HardMyStyle

Opublikowano

Witam chciałbym przygotować graczy lubiących hardy na szok. Tak, startuje Draenor2! Szukujcie się!

 

no gratulacje : ) zes sie rozpisał ; szok! ;

Opublikowano

Aha, moje życie drastycznie się zmieniło.

I co z tego? Wnosi ten temat w coś, bo mi się wydaje że to najczystszy spam, skoro startuje jakiś serwer to spoko, zróbcie zapowiedź i juz...

Botqu lepiej server ogarnij

Opublikowano

Draenor był rewelacyjnym serwerem, niestety nie pociągnął dłużej z braku graczy ale cóż.

Jeśli 2 wersja tego serwera ujrzy światła dziennego od razu wbijam :D

sygnadlateamu.png
Opublikowano

Może zrób zapowiedź. Bo narazie niewiem czy mam się śmiać czy płakać

Nie wiem czy projekt jest już w trakcie tworzenia, więc co tu wypisywać?

sygnadlateamu.png
Opublikowano

No to jak s1 miał bardzo mało graczy, to administracja powinna załozyć zapowiedź, jak masz jakiś kontakt z nimi to im napisz. ;]

Opublikowano

Mam grać na serwerze na którym zwoje i rady są tylko w IS i czytać ku co 8h ?...

 

Na tym serwerze (Draenor) co osiągnąłem to bojowy +8 i stal +8 (2x G) bo nie lubie wydawać kasy na IS.

KANAŁ YOUTUBE KLIK W OBRAZEK

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...