Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Porównanie] Mercedes Benz vs Dodge Viper SRT10


Zapi3rdalac

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

viper jest słaby nawet bardzo słaby jeszcze nie porównywałem tych aut ale sądzę że benz daje rady viperowi

 

i tak nawiasem bmw e46 na ten lvl jest najlepszy :)

... a pajacyki? szerzą fale krytyki że HADESS się buja i lubi wypasione bryki...

nfsw_HADESS.png

niesłuszny ban na ggczacie? szukasz pomocy?

[email protected] wrazie niesłusznego banu lub ewentualnych poczynań niezgodnych z regulaminem proszę o mail a w przypadku prośby o unban proszę o stosowne uzasadnienie.

Opublikowano

Kup bmw m3 e46, a nie pozałujesz! Duzy v-max, odrzutowe przyspieszenie i niezła sterowność.

@topic

viper to totalna porazka, juz benz lepszy ale o mało

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Zgadzam się że BMW M3 E46 najlepsze za IGC , Lecz porównywając te dwa auta to wybrał bym Mercedesa.

Nick w NFS World : NORBIII98

 

ATL POWER !

Opublikowano

Ale bmw mam i mi sie znudziło :)

 

Zgadzam się że BMW M3 E46 najlepsze za IGC , Lecz porównywając te dwa auta to wybrał bym Mercedesa.

 

Bmw mam, ale chce dokupci 2 z t3

Opublikowano

Tylko, że Viper niezbyt dobrze się prowadzi w zakrętach. M3 jakoś nie chce mnie porwać osiągami. Dopiero 911 RS mi się spodobało, ale to już boost.

Opublikowano

Jeśli coś masz kupować z T3 za kase to Ewentualnie Forda GT lub tego Mercedesa nic ciekawego juz nie kupisz za kase.

Nick w NFS World : NORBIII98

 

ATL POWER !

Opublikowano

Ja powiem tyle te dwa auta to szajs.Najlepiej kup sobie BMW E46 i będziesz zadowolony w 100%.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

@up czytać nie umiesz? przecież pisał że ma i chce coś nowego

 

@top ja też jak już coś forda gt

 

@edit 900 post ^^

nowe acc strielock275!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...