Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak dodać nowe bronie jak nie mam w cliecie locale?


frus1999

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebne programy :

 

File Archive2 :

 http://www.mpcforum.pl/topic/504780-dl-metin2-file-archiver-v2/

Notepad++ :

http://www.dobreprogramy.pl/Notepad,Program,Windows,12986.html

 

 

Jak dodać Bronie na serwer :

 

Wgrywasz bronie do pliku item, oraz wpisy do xml.

Dodajesz wpisy do item_proto oraz item_list.

No i pozostały ikonki do icon, wraz z wpisami do xml

 

1.Pobierasz packer np : File Archiver2

 

2.Wklejasz File Archive2 , m2 do pack

 

3.Klikasz na File Archive2

 

4.Extract>>Extract Archive>>wybierasz item>>otwórz>>wybierasz gdzie ma wypakować w tym wypadku do pack>>zapisz

 

5.Wchodzisz do wypakowanego item>>ymir work>>item>>weapon>> dodajesz pliki GR2

 

6.Wychodzisz z folderu item szukasz item.xml>>otwierasz notepad++>>dodajesz wpisy (ważne jeśli wypakowywujesz File Archive2 będziesz miał wpis [CDATA[extracted\item\ymir work\item ) jeśli innym packerem będziesz miał Source )

 

7.Gdy już dodałeś wpisy do item.xml pakujesz item>>extracted>>item.xml>>Pack Archive

 

8.Wypakowywujesz locale_pl>> kopiujesz >> item_proto do pack>> wypakowywujesz item_proto>>do pliku item_proto.xml dodajesz wpisy >>pakujesz item_proto

 

Wchodzisz locale_pl>>locale>>>pl>>item_list dodajesz wpisy>>np : 1230 WEAPON icon/item/1230.tga >>Zapisujesz

 

9.Wypakowywujesz icon>>icon>>item>>dodajesz pliki w rosszerzeniu Tga>>zapisujesz

 

10.Dodajesz wpisy do icon.xml>>Pakujesz icon>>pakujesz locale_pl

11.Dodajesz query (zapytania do Navicata) prawym na player >>console wklejasz zapytania >>klikasz enter

12.Resetujesz serwer.

11.Koniec jeśli chodzi o Bronie.

 

 

Jak dodać Zbroje na serwer

 

1.Wypakowywujesz icon >>icon>>item>>dodajesz pliki w rosszerzeniu Tga

2.Dodajesz wpisy do icon.xml

3.Wypakowywujesz locale_pl>>otwierasz plik item_list>>wklejasz do niego odpowiednie linijki (wpisy)

4.Rozpakowywujesz item_proto>>Otwierasz notepad++ plik item_proto.xml dodajesz odpowiednie wpisy na ninje ,woja ,sure,szamana >>zapisujesz>>pakujesz item_proto i locale_pl

5.Rozpakowywujesz root >> Otwierasz plik Warior_M.MSM i dodajesz>>Teraz Ninja płci męskiej Assassin_M.MSM dodajesz>>>teraz Ninja Płci Żeńskiej Assassin_W.MSM >>teraz Sura Płci Męskiej Sura_M.MSM teraz Sura Płci Żeńskiej Sura_W.MSM >>teraz Płci Męskiej Shaman_M.MSM >>teraz Szaman Płci Żeńskiej Shaman_W.MSM

6.Rozpakowywujesz PC>>dodajesz wpisy do pliku PC.xml >>Pakujesz

7.Wypakowywujesz Pc2>>dodajesz wpisy do Pc2.xml>>pakujesz

 

Gdy już to skończysz wchodzisz w :

 

Navicat>>player>>console>>dodajesz zapytania

 

Resetujesz serwer i gotowe.

 

 

Każdy Client posiada locale_pl może ty masz go w innym pliku .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...