Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Runy pod AP


EviLorDs

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, potrzebuję pomocy w dobraniu Pieczęci pod postacie AP, które polecacie ?

 

Znaki mam na przebicie odporności, a glify na moc umiejętności co lvl.

Opublikowano

Duże AP + 4.95 Ability power - Greater Quintessence of potency x3

Czerwone + 0.95 Magic Penetration - Greater Mark of Insight

Zółte + 0.065 mana regen per level - Greater Seal of Clarity

Niebieskie + 0.17 Ability Power per level - Greater Glyph of Force

 

to są runki pod mana casterów ja uzywam ich do kazdego ap prawie sa bardzo dobre! mana regen + ap na lvl cud miód =)

cGh5enoxY19fX2V1bmVfX180MjdfX19OVUxMX19fMl9fXzEwMF9fX1BvbGFuZC5wbmdfX185X19fM19fXzAwMDAwMF9fX3NvbG8=.png
Opublikowano

Duże AP + 4.95 Ability power - Greater Quintessence of potency x3

Czerwone + 0.95 Magic Penetration - Greater Mark of Insight

Zółte + 0.065 mana regen per level - Greater Seal of Clarity

Niebieskie + 0.17 Ability Power per level - Greater Glyph of Force

 

to są runki pod mana casterów ja uzywam ich do kazdego ap prawie sa bardzo dobre! mana regen + ap na lvl cud miód =)

 

Zamiast mana regen kolejne ap/lvl. Way to go brah

Opublikowano

"Zamiast mana regen kolejne ap/lvl. Way to go brah" i co z tego ze ziomek bedzie mial ap duzo jak gowno many regena bd musial co chwile cofac a blue sie respi troche i nie kazdy jungler mu podaruje.

cGh5enoxY19fX2V1bmVfX180MjdfX19OVUxMX19fMl9fXzEwMF9fX1BvbGFuZC5wbmdfX185X19fM19fXzAwMDAwMF9fX3NvbG8=.png
Opublikowano

"Zamiast mana regen kolejne ap/lvl. Way to go brah" i co z tego ze ziomek bedzie mial ap duzo jak gowno many regena bd musial co chwile cofac a blue sie respi troche i nie kazdy jungler mu podaruje.

 

Trochę głowy i z maną nie ma problemu.

Opublikowano

Tylko że veigar ma mana regen z pasywa o.O Poza tym nie każdy wali wszystko co ma jak mu się cd skończy. Mana regen nie jest aż tak potrzebna że nie da się bez niej żyć. (mi starcza idealnie to co mam z masterek )

graphic.png


 

Opublikowano

czerwone : penetracja magiczna

żółte : mana regen na lvl

niebieskie : moc umiejętności na lvl

quinty : moc umiejętności

<>

Opublikowano

Są takie postacie co potrzebują dużo many na combo np: veigar last hity z q daje mu to ap a nie ma ziomek many regena i co gowno zrobi potem

 

Veigar ma mana regen z pasywa. AP Mid gra się z głową, bo jak ktoś wywala combo na minionach po każdym CD to chyba nie dziwne, że nie ma many. Na swaina czy anivię ten "świetny" mana regen z run i tak nic nie da.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...