Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]1. Dog tag "Strzelec wyborowy" bug?! 2. jaki najskuteczniejszy pistolet w grze?


Grzes111

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć

Co chwile mam jakieś pytania i za to przepraszam (lol), ale kto pyta nie błądzi.

Ja niezbyt chce błądzić więc pytam ;)

mam dwa pytania:

 

1. pewnie większość z was ma dog tag "Strzelec wyborowy".

Jak nosi się ten dogtag to co runde wynik strzałów w głowę się resetuje do zera...

a na battlelogu mam napisane "trafienia w głowe 1751" to nie dużo, ale chciałbym innym pokazać do cholery mówj wynik, a nie jakies marne 10 w jednej rundzie -.-

i tu jest moje pytanie, czy to jest bug, czy to był zamierzony efekt twórców? jeżeli to bug to da się go jakoś ominąć?

 

2. jaki pistolet najskuteczniejszy?

myśle nad

G18 vs REX, albo jakiś inny, którego mocy nawet się nie spodziewałem? :)

prosze uzasadnijcie.

troche żal mi G18, bo mam w nim 3 gwiazdki ;(

 

3. MIały być dwa pytania, ale jak skończyłem pisać 2 pytanie, w głowie narodziło sie nowe (jak u 4latka)

 

czy za korzystanie z pistoletu można zdobyć mistrzostwo?

 

PS. malutki, nie chce, abyś pisał coś w tym stylu ----> "Idz sam zdezyduj grając nim, a nie bedziesz forum zaśmiecał" :D

 

1. Jest to bug, czekamy na łatkę.

 

wiesz kiedy ta ładka może mniej więcej wyjść ?

znasz jakieś strony gdzie informują o nadchodzących aktulizacjach i ładkach?

Jeżeli pomogłem nie zapomnij kliknąć "Lubie to" :)

 

Krol_Kamikadze.png

 

 

moje tutoriale:

 

Myśliwce


http://www.mpcforum.pl/topic/546306-tut-mysliwiec-od-zera-do-bohatera/page__fromsearch__1

Opublikowano

1. Jest to bug, czekamy na łatkę.

2. Jeśli szukasz Mocy (przez duże M) to wal z .44 Magnum :)

3. Tak, za pistolety można zdobyć mistrzostwo.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...