Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Nienormalne wyniki graczy na konsoli


OZUMIK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio znalazłem na battlelogu profil takiego gracza... ale jak zobaczyłem raport bitewny, to "WTF?" to było jedyne, co mogłem z siebie wycisnąć...

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/24898669/2/396043065/

 

Co to ma kur.. być?! Że na PC są serwery do nabijania punktów to ja wiem, ale na konsoli..?

 

Czyżby ktoś odkrył tajemnicę tworzenia prywatnych serwerów?

 

A może ludzie z DICE się posiłkują prywatnymi serwerami?

Opublikowano

Po pierwsze na konsole nie ma żadnych cheatsów.

Po drugie jak to możliwe, że 1000 zabitych ?!

Ja spotkalem serwer co max miał 450 zabitych na konsoli.

Opublikowano

Widziałem to, ale jak oni wydłużyli aż tak rundę? Max kuponów to 350, musieliby ich mieć kilka(naście) tysięcy...

Gość malutki688
Opublikowano

omg ale z was znawcy gry-_- oni boostowali -_- zanim bd pisac debilne posty pomyslcieoni maja po 1k killi a nikt nie ma 50 zgonow-_- raportujcie ich i ten raport to im ststystyki wyzeruja

Opublikowano

to sa nooby tutaj jest wideo jak to robia ...

strata czasu i calej zabawy z gry nic niemaja tylko lvl a gosciu z 1lvl ich tak pozamiata jak wejda na normalny server

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...