Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM]Metin2 with Girl - S26 Solar Poczatki.


moniś

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

 

No to, zaczynamy serię Metin2 z Dziewczyną. To będzie taki spontan,

w pol powaznie, w pol nie

;). Wiadomo ze mam wiecej innych zajec niz gra,

a wieczorkiem mozna sobie usiasc

:). Pozdrawiam !

Przy okazji dawajcie lapki w gore pod filmikiem, to motywuje !

:)

 

| nie rozmawiaj z hejterami. banuj ich. | KLIK | GRAFIKA | TEKSTY |

Opublikowano

Początkowo myślałem że to młody chłopak mówi , w końcu coś nowego bo dziewczyna mówi , no nic powodzenia i czekam na kolejne interesujące filmiki .

25167105506803531859.png

"Wyjazd rzecz święta"

Opublikowano

Masz intro podobne/takie same jak BuenaCosta albo mi sie zdaje >.<.4:36 Fail,imo.

Wg. Mnie lepiej się oglada BuenaCoste w 100 % : >.ALe powodzenia w twoim LP.

@Edit

Widze że masa kidów się zleciala,1 filmik 1000+ widzów.

KzcCxk2.png?1

By Myioshi

Opublikowano

Dzięki, pomysly na pewno beda wziete pod uwage. Zapowiadam, iz ja nie naleze do no-lifow dlatego na ta chwile duzych postepow widac nie bedzie.

Jednak dziekuje za akceptacje serii i liczne subskrypcje i lapki w gore.

:)

| nie rozmawiaj z hejterami. banuj ich. | KLIK | GRAFIKA | TEKSTY |

Opublikowano

Łapka w górę za muzykę i Twój piękny głos :)

 

Filmik jak filmik, samym expieniem nie zyska się widzów :P Musisz czymś zabłysnąć jakiś innowacyjny filmik z ulepszania, ubijania bossów czy wypraw gildyjnych.

 

Można prosić o tytuł piosenki 2:24-2:50 tak około?

Opublikowano

Dziękuję, tytuj jak znajdę to napiszę. Liczę na wiecej ocen i zachecam do ogladania poprzednich lub nowych filmikow ;).

| nie rozmawiaj z hejterami. banuj ich. | KLIK | GRAFIKA | TEKSTY |

Opublikowano

Podoba mi się.

 

Jak chcesz to mogę buffnąc, bo też akurat Chunjo gram m2 siedzę ;p

Opublikowano

W sumie moge robic lets playe z s25 i s26. Na s25 razej nie bylyby nudne odcinki, bo mam tam dobre postacie ; D. Co o tym myslicie?

Moge na razie robic z s25, a dopiero gdy postac sie rozwinie na s26 zaczac tam. ;)

| nie rozmawiaj z hejterami. banuj ich. | KLIK | GRAFIKA | TEKSTY |

Opublikowano

Zielooo. Nie znasz angielskiego, czy moze w ogole sie go nie uczysz? Jak tytul mowi - Metin2 with Girl - więc wnioskując, gra z dziewczyną.

Jestem dziewczyną, nawet moj nick na to wskazuje. Zanim cos napiszesz, prosze, naucz sie czutac ze zrozumieniem ;)

Pozdro!

| nie rozmawiaj z hejterami. banuj ich. | KLIK | GRAFIKA | TEKSTY |

Opublikowano

s25 to przeszłość, działaj na s26 :)

 

- i podaj piosenki użyte w filmach o s26 i koniu :D

Opublikowano

Itemki z tamboli czy poprzednia postać? :P Like :)

A69JQBD.png


Lastivia s2 | Szaman Smok   |   Shatan  |  60 | CannabiS | Shinsoo | Sprzedam!


Moyes | Szaman Smok | Shatan | 75+ | Salvation | Shinsoo | Off

Opublikowano

Tombola. Dzięki za tyle łap w górę pod filmem i lików.

Na razie nie mam siły by ruszyć tyłek i brac się za expa. Więc level jest jaki jest..

Musicie wybaczyć. Odcinek nakręcę jutro - ponieważ piątek i wolny czas po szkole. :)

Czekajcie cierpliwie, pozdro!

| nie rozmawiaj z hejterami. banuj ich. | KLIK | GRAFIKA | TEKSTY |

Opublikowano

Szczerze niewiem czym sie tak jaracie..." Wspaniały głos"?Uhm......Mój 8 letni kuzyn taki ma i wiekszosc dzieci w wieku 5-8 lat :c.Jaracie sie bo jest dziewczyna,co znaczy ze w realu nawet z dziewczyna nie rozmawialiscie.Filmik średni jak i muzyka.Nic ciekawego,expienie w m2 i muzyka typu : umc umc umc....

 

 

 

Czekam na HEJT od gimbusów.

KzcCxk2.png?1

By Myioshi

  • 4 lata później...
Opublikowano

Przedstawiony w temacie materiał wygasł, dlatego też temat ląduje w archiwum.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...