Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] FlatCraft 1.1 WL-ON premium-off 15 slotow. FB


Nocny35

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Zapowiadam FlatCraft.

skad taka nazwa? -otoz to ze mapa jest plaska. ale zaoby sa i dzialki itp.

5k na start wydaj je w sklepie. kup co chcesz ;p

Szukam adminow i shop keeperow do KFC.

Adminy-

Wiek-

Czemu Nasz Server-

znasz sie na dawaniu dzialek itp-

mozna ci zaufac-

co zrobisz zeby server byl lepszy-

zaproszisz znajomych-

Gracze-

wiek-

czemu nasz serv-

zaprosisz znajomych-

po wiecej info wyslac wiadomosc

Opublikowano

Wiek- 13 już prawie 14

Czemu Nasz Server- Bo wydaje mi się ,że będzie najfajniejszy

znasz sie na dawaniu dzialek itp- znam

mozna ci zaufac-tak

co zrobisz zeby server byl lepszy-będe budował pomagał graczom itp.

zaproszisz znajomych- zaprosze 6

Opublikowano

wiek 16

 

dlaczego wasz serwer - bo jestem zainteresowany tym serwerem

 

znasz się na dawaniu działek itp - znam

 

można ci zaufać - tak

 

co robisz żeby serwer był lepszy - pomagam graczom buduje itp

 

zaprosisz znajomych - zaprosze 13

Opublikowano

Wiek: 14

 

Czemu Nasz Server: Myślę, że to będzie bardzo fajny serwerek i ogarnięty. Chcę pomagać graczom nowym jak i też tym starszym.

 

Znasz sie na dawaniu cuboidów itp: Tak, umiem dawać działki, robić kule, flagi itp.

 

Można Ci zufać? Myślę, że tak. Jestem odpowiedzialny, a do złych czynów umiem się przyznać.

 

Co zrobisz zeby server byl lepszy? Zaproszę znajomych, rozreklamuje, zbuduje coś naprawdę fajnego, będę się starał, żeby graczom było dobrze, oraz wiele wiele więcej.

Zaprosisz znajomych? Oczywiście, że tak!

Opublikowano

Wiek:15

Czemu nasz serwer: Już odpowiadam ponieważ wydaje mi się bardzo ciekawy.

Znasz się na dodawania cuboidów:tak swoja znajomość komendo określam 9/10

Można Ci Zaufać: Tak.Miałem na 3 serwerach admina i każdy właściciel był zadowolony z mojej pracy.

Co zrobisz żeby serwer był lepszy:Zbuduje coś ,wymyślę coś ciekawego,pomagał graczom i będę reklamował serwer na takie sposoby jak tylko są możliwe.

Poproszę o Dobre rozpatrzenie mojego podania a nie zawiedziecie się na mnie gwarantuję to wam.

Majster_PL

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...