Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak wywalić Questy i jak dodać stronę.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, mam pytanie jak usunąć questy z serwera, czy usówając plik z folderu "quest" usunie się również w grze?

Oraz mam pytanie jak dodać stronę na serwer Hamachi przez WebServer 2.0? Ma ktoś jakiś TuT?

 

Pozdrawiam. Za pomoc oczywiście lajkuje i daje pione.

Opublikowano

Żeby usunąć questy znajdujące się w grze musisz wywalić cały folder object.

 

A do strony www polecam zainstalować Apache i Moduły PHP5.

http://www.mpcforum.pl/topic/268510-tutpoprawna-instalacja-apachephp5-na-freebsd/

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Opublikowano

Żeby usunąć questy znajdujące się w grze musisz wywalić cały folder object.

Nie prawda ^^

Dodaj wszystkie swoje potrzebne questy do locale_list lub coś takiego co masz w folderze z questami i potem sh make /reload q w grze i gitara.

csyt2-signa.png

Opublikowano

Żeby usunąć questy znajdujące się w grze musisz wywalić cały folder object.

 

A jeżeli chcem usunąć kilka questów? Bo robiąc serwer 4Fun nie potrzebuje misji typu biolog od lvl 4 do 30.

 

@Edit:

 

Żeby usunąć questy znajdujące się w grze musisz wywalić cały folder object.

Nie prawda ^^

Dodaj wszystkie swoje potrzebne questy do locale_list lub coś takiego co masz w folderze z questami i potem sh make /reload q w grze i gitara.

 

To mi bardziej odpowiada. ;) Dzięki!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...