Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Turniej CS] MPCForum 2on2 MR15 - ROZPISKA Kto vs Kto


Diablo!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Turniej czas zacząć!

Przypominam jeszcze, żeby zgłosiły się do mnie osoby, którym ja stworzyłem team (MPC1, MPC2, MPC3, MPC4), po to aby ustalić nazwę teamu.

 

1. MPC3 vs Knights of The Hardore

2. MPC2 vs Rogal Team

3. Ogórki vs MEGA HIPERZORDY

4. SZAJBA vs MPC4

5. Anhilation vs Blood_Dragons

6. MPC1 vs Noobs

7. MY*PRO*CS vs Kosminek

8. Luzaki vs Gimbuazeria

 

VIEDO Z LOSOWANIA:

 

 

 

Przepraszam za jakość dźwięku.

 

 

 

Teraz kilka uwag odnośnie organizacji.

Czas na rozegranie meczy to maksymalnie czwartek do godz. 22.

Później mecze, które nie zostaną rozegrane, po prostu będą omijane.

Jeżeli macie swoje serwery, to proszę na nich grać, jeśli nie macie to pisać do mnie, udostępnię.

Wyniku meczu wpisujecie tutaj pod postem wg wzoru:

 

 

 

 

Mecz między: TEAM1 vs TEAM2

Wynik: 16:10

Mapa: de_dust2

Data i godzina meczu: 28.01.2012r. - 20:40

Dowody: Wrzucacie tutaj screeny, które potwierdzają rzeczywisty wynik meczu.

Dema: W razie, gdy przeciwnik zarząd dema, trzeba je wrzucić.

 

 

[b]Mecz między[/b]:
[b]Wynik[/b]:
[b]Mapa[/b]:
[b]Data i godzina meczu:
[b]Dowody[/b]:
[b]Dema[/b]:

 

 

Jak Wredna wróci, to poproszę ją o stworzenie graficznej wersji tabelki.

Ale w zgrubsza będzie chodziło o to, że:

Zwycięzca meczu 1 gra ze zwycięzcą meczu 2. itd.

 

Mapy

Mapę proszę sobie dogadać, a jak nie to odrzucać, ta co zostanie tą gracie.

 

Dema

Przeciwnicy mogą zażądać dem, trzeba je udostępnić, po 24h - nie udostępnienie dem wiąże się z DSQ.

 

Akceptacja wyniku

Tylko wygrany team wpisuje wynik, a przegrani go akceptują, po przez "Cytowanie".

 

Ograniczenie spamu

Każdy offtop i spam będzie wiązał się z blokadą konta na 24h + 5%.

Pytania i uwagi proszę pisać do mnie na PW.

 

Życzę powodzenia,

Pozdrawiam,

Diablo!

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

Zaszła mała pomyłka, więc wprowadzam system potwierdzenia uczestnictwa w turnieju, dlatego proszę napisać do mnie na PW i podać nicki z forum graczy dla każdej drużyny.

 

Potwierdzony drużyny:

 

 

Blood_Dragons -

 

HackMaster3 - xKolosx

Astralnorde - ^.-BumBaCzaKa RulezzZ-.^

 

 

MPC4

 

 

Diablo - diablo2301

Roy - RoyTM

 

 

 

Anhilation

 

 

Snayper

Sqn - Shasiro˜™

 

 

Noobs

 

 

*ZiomQ* - *ZiomQ*

xerion

 

 

Gimbuazeria

 

lukalski - zafsze howam

Rou:L - Marcin

 

 

Knights of the Hardcore

 

 

marko1525 - Anusiak*

Pagexero - MistGun

 

 

 

 

 

 

NA PYTANIA ODPOWIADAM NA PW.

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

Mecz pomiędzy: Blood_Dragons vs Anhilation

15:0

De_Dust2

31.01.12r. 15:00

http://iv.pl/images/...27485779671.jpg

http://iv.pl/images/...02455382465.jpg

http://iv.pl/images/...04464323463.jpg

Gdy mieliśmy zaczynać grać, nagle powiedział, że przyjdzie jego kolega, a więc zrobiłem screeny jak to pisał.

Nick gracza, który wszedł w ogóle nie pokrywa się z tym:

Snayper

@Down wywaliło mnie nagle chociaż miałem internet dlatego jak najszybciej wróciłem do gry.

Aha i diablo informował Cię jeśli nie wejdzie do 15:15 ten co miał grać to W/O

Opublikowano

TABELA TURNIEJU

 

1329055527-U24240.png

 

 

PODZIAŁ PUNKTÓW

 

Zwycięstwo - 2 pkt.

Remis - 1 pkt.

Porażka -0 pkt.

Walkower - 1 pkt. (dla przeciwnej drużyny)

 

PUNKTACJA

 

Blood_Dragons - 2 pkt.

Elysium [MPC 4] - 7 pkt.

Anhilation - 0 pkt.

Noobs - 4 pkt.

Gimbuazeria - 2 pkt.

Knights of the Hardcore - 7 pkt.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Mecz między: Blood_Dragons vs Elysium

Wynik: 3-16

Mapa: de_train

Data i godzina meczu: 04.02.2012r. 14:30

Dowody:

 

 

vded.jpg

yzar.jpg

jebg.jpg

Dema: 14:48 - xKolosx: Nie trzeba ..

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

Mecz między: Gimbuazeria vs Elysium

Wynik: 15:15 0:15

Mapa: de_train

Data i godzina meczu: 05.02.2012r. - 16:00

Dowody:

 

 

weez.jpg

 

bzaq.jpg

Dema: Przeciwnicy chyba nie chcą demek. A my oczekujemy obu przeciwników.

 

//

Wynik zostaje zmieniony na 15-0 dla Elysium z powodu braku dostarczenia mediów z meczu.

Dowód:

vnbu.jpg

 

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

Mecz między: Elysium [MPC 4] vs. Noobs

Wynik: 16: 10

Mapa: de_inferno

Data i godzina meczu: 17:30 - 18:00

Dowody:

vrjn.jpg

 

 

 

 

rqjh.jpg

 

 

 

 

cquh.jpg

 

 

 

 

]Dema: Nikt z nas 4 nie chciał wrzucać, jeżeli to potrzebne to moge wrzucić.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

PROSZĘ WSZYSTKIE ZESPOŁY O ROZEGRANIE WSZYSTKICH MECZÓW DO DNIA 12 lutego (włącznie).

Jeżeli Team A, będzie chciał się umówić z Teamem B, a on odmówi (nie chce nam się teraz) to takie coś jest traktowane walkowerem i 1 pkt dla teamu A.

Jeżeli zaś nie będzie porozumienia z obu stron, mecz będzie uznany jako nierozegrany (0 pkt. dla obu drużyn dodatkowo -15 rund )

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

Mecz między: Noobs vs. Blood_Dragons

Wynik: 16: 1

Mapa: de_dust 2

Data i godzina meczu: 20h, 11.02.2012

Dowody:

rnpb.jpg

Dema: cqxp.jpg

 

@Update

 

 

//

2 pkt dla Noobs

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Mecz pomiędzy: Knights of the hardcore vs Anhilation

Wynik: 15-0 [walkower dla KOTH]

Mapa: 15-0

Data i godzina meczu: 11.02.2012r, 20:24 - 21:25.

Dowody:

http://screenshooter.net/5671457/nnkhfjc

 

 

//

1 pkt dla Knights of the hardcore

Opublikowano

Mecz pomiędzy - Noobs vs. Anihilation

[b]Wynik[/b]: 15:0 [walkower dla Noobs]

[b]Mapa[/b]: 15:0

[b]Data i godzina meczu: 14:20, 12.02.2012r

[b]Dowody[/b]:gwxe.jpg

 

//

1 pkt. dla Noobs

 

Mecz pomiędzy: Noobs vs. Gimbuazeria

Wynik: 15 : 0

Mapa: 15 : 0

Data: 12.02.2012, 14:26

Dowody: oarp.jpg Od 4 dni brak odpowiedzi.

 

 

//

0 pkt. dodatkowo -15 rund dla Gimbuazeria

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...