Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jakie są sposoby na wydobycie ip z prywatnego servera Silrkoad ?


madpiter692

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema jakie są sposoby aby wykryć ip prywatnego serva, gdyż loader mi pokazuje tylko link stronki.

Z góry przepraszam ale jakoś nie umiem pisać tematów i nie ogarniam forum.

 

Ok ale co mam zrobić gdy wyskakuje mi error ''Out of memory'' ?

Opublikowano

Hmm, może zrobić tak:

Znaleźć pk2 tools, następnie użyć extractora i znaleźć w nim ścieżkę do media.pk2.

Potem w głównym folderze poszukać pliku: divisioninfo.txt.

A potem go otworzyć i tam powinno być podane jego ip :).

 

Przy okazji, temat idzie do odpowiedniego działu.

1334497071-U17330.png

Opublikowano

Najłatwiejszy sposób to jest własnie pobranie edxLoader'a. Wystarczy dodać Clienta, i mamy wydobyte IP bez zabawy :)

 

myślę, że temat można zamknąć iż, rozwikłane zostały wszystkie wątki :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jest jeszcze jeden sposób, na srstats są podane ip serwerów. Wystarczy najechać kursorem na odpowiedni serwer.

 

oo sory że odkopałem temat zagapiłem się ;/

Usuncie prosze.

Dla co drugiego użytkownika znanych for, główną misją stało się obrażanie innych, zamiast rzeczowego podejścia do sprawy.

Bądź w tej lepszej połowie

Kiepski ze mnie cheater, za to mogę doradzić dobry build ^^

8893.png

 

Staram się pomóc, jak potrafię. Plus wystarczy na nagrodę :)

 

http://jestemprzeciwacta.pl/

Zbieramy 500tyś podpisów w sprawie referendum. Wiem że linki są zabronione ale mpcforum wspiera ten sprzeciw.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...