Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

co myśicie o takiej maszynie?


mic0ud

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie. Mam okazję kupić od sąsiada komputer w dosyć niskiej cenie

Oto jego parametry:

 

PROCESOR - Intel celeron D 3.06 GHz

 

DYSK TWARDY - 80 GB-SATA

 

RAM- 1,5 GB-DDR 2

 

KARTA GRAFICZNA -GEFORCE 6200 256 MB

 

KARTA DZWIĘKOWA - VIA AC'97 Enhanced Audio Controller

 

PŁYTA GŁOWNA - P5VDC-TVM

 

ZASILACZ -350W

 

Będzie coś z niego, i czy nadaje się do gier??

Opublikowano

Żadnego nowego tytułu na tym nie odpalisz, maksymalnie gry do 2k6 jakie wyszły, komp nie wart więcej niż 150-200 zł ;p.

Opublikowano

zdaje sobie sprawe ze w batlefielda 3 albo MW 3 to nie zagram na nim, ale jakas fifka 12 albo gta IV powinno smigac

Opublikowano

zdaje sobie sprawe ze w batlefielda 3 albo MW 3 to nie zagram na nim, ale jakas fifka 12 albo gta IV powinno smigac

 

Z Gta 4 to był taki żarcik?

bo mi z 2x lepszym kompem się zacina O,o

Jeśli chodzi o kompa to dałbym max 200-250 zł

big.png
Opublikowano

Ja taki komputer dostałem za free od sąsiada, którego znałem 4 dni. za max 100 zł spokojnie powinno iść. Pograsz sobie w takie Gta Sa lub Gta vc albo metin/tibia. Nie licz na lepsze gry. Max z 2006 r.

76561198034810506.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...