Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poprawka] Imam's - Serwer dla mistrzuniów. [Dedyk 24/7] [Non-Premium]


naxiiking

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
generate_logo.png?name=Imam

Typ: RPG

Adres IP: 178.36.52.39:25565

Status: status.png?ip=178.36.154.32&port=25565

informacje.png

Sloty: 150

Whitelista: no.png

Potwory: ok.png

Zwierzęta: ok.png

Nether: no.png

 

team.png

Evil_Imam

Olek2005

MrScythe

 

pluginy.png

Essentials

Worldedit/Worldguard

ButtonWarp

Vault

Nchat

Register

PermissionsEx

 

inne.png

I ty możesz zostać adminem! Pisz na e-mail [email protected] w sprawach dotyczących serwera

Poprawki:

1- Poprawilem to, że nie da sie umrzeć na spawnie.

 

<div id="fb-root"></div>

<script>(function(d, s, id) {

var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];

if (d.getElementById(id)) return;

js = d.createElement(s); js.id = id;

js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/all.js#xfbml=1";

fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);

}(document, 'script', 'facebook-jssdk'));</script>

 

<div class="fb-like-box" data-href="http://www.facebook.com/pages/Palikote%C5%82e/183980705035123" data-width="292" data-show-faces="true" data-stream="true" data-header="true"></div>

jebać psy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Jednak pogralem na serwerze i jest bardzo fajny. Są wojny, organizowane konkursy, i wiele, wiele ciekawszych rzeczy. Administracja w pełni ogarnia. No cód miód i orzeszki. hehe : )

Zapraszam na serwer.

Opublikowano

Rozumiem, Forest, jaki masz nick w minecrafcie? :) Dalej staramy się cos naprawić, ponieważ bawilem się plikiem craftbukkitStarter, wczesniej bylo 5 gb ramu na serw teraz 1

jebać psy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Wiem, adoksz. Jakiś mod to zrobil, jestem wkurzony, więc na jakies trzy dni wylaczam serwer.

jebać psy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...