Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Montage] Jeszcze nie skończony, ale zapowiada się zajeb****


natan1234

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Awesome!

 

Kolejny kosmiczny gracz w CA trzeba mieć do tego ręke nie starczy chcieć.

+ pro elo ogarniacz jakiegoś programu do obróbki ^^

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Gralem z nim dzisia i gadalem o frapsie. SPoko gosciu i wymiata jak malo kto, ale ma tez kosmiczny komputer :D Heh i bylem w jego 1 scenie^^ 5,17 :D

dlagimba.png
Opublikowano

Ja pierdole skad on to wzial jak walczyl z tymi arabami wrecz, albo tak parkurowal?

 

@Lenny widac jak ciebie zabil w 5:17 :D. Mówil cos o tym jak to obrabia i w jakim programie??

beznazwygr.png


Opublikowano

Nie pamietam ale mial chyba 3 rdzenie po 3,7.... komputer z gwiezdnych wojen ;p moj montaz niedlugo bedzie, ale strasznie mi laguje fraps, bo nie mam najlepszego pc ;s

dlagimba.png
Opublikowano

podasz?? chciał bym wiedzieć na jakim kopie on to robi i gra bo widzę ze gra płynna

4 gb ramu jakis procek min. 2 rdzeniowy karta graficzna 1gb i 256bit min. i wszystko uciagnie ;], dobra mysz i umiejetnosci

 

Ja obecnie posiadam 8 gb ramu, GeForce 555M i Intel Core i5 Pro 4 rdzenie zadnych lagow nigdy nie bylo ;]

Gość MaxAnnihilator
Opublikowano

@1Lenny ;D Jak mogłem łysego nie poznać ^^

 

@TOP

Trochę to dziwne..jak on leje tych arabów a oni prawie latają o.O

 

Ale z A.W. ładnie gra ^^

I czasem jak patrzyłem to gierka wyglądała jak by ustawiona ;D

+1 Pro Elo Gracz ;)

Opublikowano

Prze chuj ;D:D Ale jak on to obobil ta walka wrecz :D

" z braku pieniędzy popełnia się błędy." ~ AK-47

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Montarzysta ma kompa:

 

System: Windows 7 Home Premium 64 bit

Procesor: Intel Core i7 QUAD 3.4GHz

Plyta głowna: MK MSI P67A-GD55 (Military class)

RAM: Corsair 8GB DDR3

Karta graficzna: nVidia GeForce GTX 460

Dysk twardy: Corsair SSD Force 3 Series 240GB

+External Hard drive 2TB

Opublikowano

Hah, nie widziałem tego, temat się trochę zakopał, dla mnie to jest niesamowite, osoba (lub osoby) która to robiła widać jest profesjonalistą, zna się na tym co robi, ps. w pewnych momentach gra wygląda na trochę ustawioną, ale to tylko moje odczucie.

Opublikowano

Pobierzcie sobie Cinema 4D i pobawcie się nim trochę, może wam coś za którymś razem wyjdzie.(Tym programem robi się takie koksiarskie rzeczy :D )

Oczywiście trzeba pracy, chęci no i umiejętności.

Opublikowano

Jak widze te komentarze 'pro gracz' to mi sie chce plakac ze smiechu.Ludzie w tej grze sie uzywa tylko mozgu i trzeba troche refleksu nic wiecej a co do filmu to ladnie skrecony.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...