Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE]Prawa Autorskie-Publikacja-Czy zostanę ukarany ?!


PaTrOL_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :) posiadam własny server metin2 + client balmory.pl.. wypakowałem sobie locale.pl z balmory i wzielem sobie plik select i login(obrazek jak sie wpisuje pasy i do wybierania postaci)... i tak wloze te 2 obrazki do mojego clienta i jak zamaze napis balmora.pl na tych obrazkach i wstawie moj napis i np. dam na multiuopload clienta zeby koledzy mogli grac to coś się stanie za to że obrazki są tzw. skradzione ?

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Nie, ponieważ obrazek może ściągnąć każdy np z wyszukiwarki. Jeśli właściciel serwera Balamory dowie się dziwnym trafem że twój klient gry jest na jego plikach wtedy może się ubiegać swoich roszczeń ale to nie powód do strachu nawet jeśli dojdzie do sytuacji on zostanie najpierw sprawdzony czy w ogóle są to jego pliki, może się bronić tym że sam jednak udostępnił je innym do ściągnięcia w postaci serwera gry. Więc Ty w tym przypadku ukarany nie zostaniesz. tylko właściciel który udostępnia pliki innym bez zgody prawdziwego autora

Opublikowano

I tak każde pliki serwerowe (rozumiem metin2?) oprócz globalów i metin2 sg są nielegalne, więc raczej on nie ma Cię o co oskarżać .


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

Oczywiście, ABW w weekend punktualnie o 6tej rano do Ciebie wparuje.

 

 

A tak na serio, to o ile mi wiadomo to wszystkie pliki serwerowe do privów metina są skradzione, więc nie miałby takiego prawa.

Opublikowano

jak to się mówi, złodziej kradnie od złodzieja , jeden drugiego nie może pociągnąć do odpowiedzialności o kradzież własności ale zawsze oboje mogą odpowiadać przed właścicielem praw do plików a to już nie problem bo samym przestępstwem jest nawet edycja plików oryginalnych

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Jeżeli Prywatny server stoi na orginalnych plikach serverowych z jakiejkolwiek gry to jest on serverem NIELEGALNYM. Legalny może być tylko server który stoi na plikach zakupionych od developera gry, żaden inny nie jest.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...