Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][60 slotów][industrialcraft][buildcraft][redpower][1.0.0][0 lagów][Surv + fb] Serwer e-gracz zaprasza !


PanEnderman

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

beznazwywe.png

Serwer e-gracz zaprasza do siebie !

 

Szukasz dobrego , szybkiego serwera z

modami industialcraft buildcraft i redpower ?

To świetnie trafiłeś ! Nasz serwer funduję

świetną zabawę , miłą atmosferę gry oraz

świetne mody !

Serwer ma własną paczkę modów ! (Patrz na dół)

 

Serwer został zaktualizowany do najnowszej wersji 1.1 !!!!

infocu.png

 

Sloty : 60

WhiteList : Off

Premium : Off

Moby : On

Pvp : Na arenie On

Ip :m.e-gracz.pl:20013

Status : On

Zwierzęta : On

Nether : On

Wersja : 1.1

 

linkit.png

 

Paczka modów do ściągnięcia :

 

http://speedy.sh/nqqF3/Indu.rar

 

Skan naszej paczki :

 


https://www.virustotal.com/file/6edf0617e6aa70fd81973709e523ffdb164fc53134a52597b8f73d31a447dbd5/analysis/1327958638/

 

0 Wirusów !

 

parametry.png

 

Pamięć ram : 16 Giga

 

Pluginy :

 

pluginyserwer.png

 

Dodatkowo Modyfikacje :

Industrialcraft

Buildcraft

Redpower

I inne.

 

teamvg.png

 

 

Założyciel - SuzzOwnage

HeadOperator - FehuPL , Pancerny

Operator - , lukass625

Moderator - Pawlack

 

Instalacja paczki :

Krok 1 : usuwasz .minecraft poczym robisz force update

Krok 2 : Aktualizujesz grę do najnowszej wersji

Krok 3 : Otwierasz naszą paczkę i .minecraft ( Start -> uruchom -> %appdata%)

Krok 4 : Zrzucasz pliki z indu.rar do .minecraft

Krok 5 : Uruchamiasz grę i wchodzisz na nasz serwer !

 

Jak dostać cuboida ?

Krok 1 : W miejscu gdzie chcesz cuboida wyznaczasz go słupami - cub na 1 osobe 25x25

Krok 2 : Wysyłasz /modreq [ wiadomość] np. /modreq Chcialbym prosic o cuba

Krok 3 : Czekasz cierpliwie aż jakiś członek serwerowego teamu postawi Ci cuba

 

Gdzie budować ?

Budujecie Się na 1 mapie , a jeśli chcecie kopać to zapraszam /warp free

 

 

Więcej na serwerze :} Pozdrawiam , pancerny !

(zanim zaczniesz grę , przeczytaj regulamin !)

Opublikowano

drobna usterka moje założenie

 

-Hmm... ciekawe czemu off sprawdze konsole

-WTF... ten PanEnderman dawał wyrzucał itemy w creativa to pewnie dla tego

-albo... (DUM DUM DUM) to ten 4Get4Up czitował z creativa itemy

 

ehh.. mała historyjka no nic czekamy na odpalenie serwera z niecierpliwością

mca.png

 

mca.png

 

ALE WOLĘ

 

mca.png

Opublikowano

Instaluje mody i mi się minecraft crashuje ;/ Możliwe, że źle zainstalowałem. Wkleiłem do folderu .minecraft i tyle. Dobrze to zrobiłem?;d

 

Mam takie coś:

 

Mods loaded: 28

ModLoader 1.0.0

mod_ModLoaderMp 1.0.0

mod_BuildCraftCore 2.2.11

mod_BuildCraftCore 2.2.11

mod_BuildCraftBuilders 2.2.11

mod_BuildCraftBuilders 2.2.11

mod_BuildCraftEnergy 2.2.11

mod_BuildCraftEnergy 2.2.11

mod_BuildCraftFactory 2.2.11

mod_BuildCraftFactory 2.2.11

mod_BuildCraftTransport 2.2.11

mod_BuildCraftTransport 2.2.11

mod_IC2 v1.43

mod_MAtmos_forModLoader r8 for 1.0

mod_RedPowerArray 2.0pr4c

mod_RedPowerArray 2.0pr4c

mod_RedPowerCore 2.0pr4c

mod_RedPowerCore 2.0pr4c

mod_RedPowerLighting 2.0pr4c

mod_RedPowerLighting 2.0pr4c

mod_RedPowerLogic 2.0pr4c

mod_RedPowerLogic 2.0pr4c

mod_RedPowerMachine 2.0pr4c

mod_RedPowerMachine 2.0pr4c

mod_RedPowerWiring 2.0pr4c

mod_RedPowerWiring 2.0pr4c

mod_RedPowerWorld 2.0pr4c

mod_RedPowerWorld 2.0pr4c

 

Minecraft has crashed!

----------------------

 

Minecraft has stopped running because it encountered a problem.

 

If you wish to report this, please copy this entire text and email it to [email protected].

Please include a description of what you did when the error occured.

 

 

 

--- BEGIN ERROR REPORT af8c92ae --------

Generated 28.01.12 15:18

 

Minecraft: Minecraft 1.0.0

OS: Windows Vista (x86) version 6.0

Java: 1.6.0_29, Sun Microsystems Inc.

VM: Java HotSpot Client VM (mixed mode), Sun Microsystems Inc.

LWJGL: 2.4.2

OpenGL: Intel 965/963 Graphics Media Accelerator version 1.5.0 - Build 7.14.10.1329, Intel

 

java.lang.RuntimeException: RedPowerCore: MinecraftForge Too Old, need at least 1.2.3

at forge.MinecraftForge.killMinecraft(MinecraftForge.java:322)

at forge.MinecraftForge.versionDetect(MinecraftForge.java:342)

at RedPowerCore.initialize(RedPowerCore.java:102)

at mod_RedPowerCore.initialize(mod_RedPowerCore.java:36)

at mod_RedPowerArray.initialize(mod_RedPowerArray.java:29)

at mod_RedPowerArray.ModsLoaded(mod_RedPowerArray.java:13)

at ModLoader.init(ModLoader.java:838)

at ModLoader.AddAllRenderers(ModLoader.java:186)

at wb.<init>(wb.java:76)

at wb.<clinit>(wb.java:9)

at net.minecraft.client.Minecraft.a(SourceFile:265)

at net.minecraft.client.Minecraft.run(SourceFile:644)

at java.lang.Thread.run(Unknown Source)

--- END ERROR REPORT 5641e57f ----------

66eb38086e948ce3a16d3cf66d6abc1c.jpg

 

Kliknij na sygnaturę!

Opublikowano

@up źle zainstalowałeś mody , jeszcze raz od początku !

robisz force update

potem zamieniasz pliki z paczki do .minecraft

i potem NIE ROBISZ force update tylko odrazu gracz , powinieneś mieć 1.0.0 :]

Opublikowano

@up Nie prze zemnie tylko przez kogoś innego proszę ja ciebie , Suzz zobaczył w logach i to nie ja byłem , ktoś spawn wysadził :E więc raz dwa zmieniaj ten komentarz !

Opublikowano

Był reset mapy, i wszyscy wszystko stracili. Nigdy więcej ):

1367307407-U365744.jpg

Opublikowano

Dla mnie serwer to jest szais i tyle.

Zapowiadało się ciekawie, ale po sytuacji z griferem na moim cuboidzie gdzie na maszyny nie ma cprivate zostałem bezczelnie okradzony.

Administracja zbanowąła mnie i mojego kumpla za wulgaryzmy. Jak tu było się nie wpienić skoro na itemy trzeba było się narobić?!

Po tej sytuacji można sobie uświadomić, iż administracja nie potrafi rozwiązać prostych sposobów z griferami. Koniec.

Nie polecam i zachęcam do nie grania na tym serwerze. Marnowanie czasu na takie badziewie internetowe to naprawde mało inteligentne posunięcie.

Opublikowano

Eghym...

Zaczne od tego, że byliśmyw domku na chwile by naładować jactpack'a. Typek wparowął i nawet napisał dzięki za itemy to my odrazu w grę półsłówek.

Ciężko było tego nie zauważyć. Chyba, że ty jesteś na tyle po*****y, że to co się dzieje na czacie jest dla cb obce...

Gdyby wszystkie takie serwery były to bym k*zwa juz w mc nie grał.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...