Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Detected][27.01] SiroSix Public V14.0 *AntiKick, Unl.Ammo,AutoAmmo,RapidFire,Chams,ESP & More*


xAdrenalina

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1319585421-U316606.png

SiroSix Public V14.0

1319585492-U316606.png

Changes:
- undetected again, aimbot is now vip only
- Added Windows XP ESP(a new esp methode made by me works without worldtoscreen e.t.c.), undetected again
- small wr update
- fixed speed & instant spawn
- Added Super Unl.Ammo <- 100% credits to unknowpk & some to yazzn
- Activated some vip stuff till 04.01.12
- undetected again & undetected again
- activated some vip stuff, added autoammo(&ammothe), added automedic(&medicother), added autovotekick hotkey: V <- credits to unknowpk
- Added AutoVotekick(Antikick) public for some days (fixed crashes with antikick)

1319585534-U316606.png

1319585591-U316606.png

Windows 7 x64bit

1319585614-U316606.png

http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/4fddb1c46d3de588a8e97217f8f601c8ddc235ce

 

https://www.virustotal.com/file/8041cd1f2748c77c3549a2e859555f82f178371402933fb8b7881afb438baa9e/analysis/1327753238/

1319585635-U316606.png

http://hotfile.com/dl/144082157/cb7360a/S1r0s_pub_14.0.zip.html

http://download.hellshare.pl/cheaty/s1r0-s-pub-14-0-zip/4959927

 

Zakaz wrzucania na inny download !

Opublikowano

no.. i jest like. działa oczywiście.

 

Ehh duupa juz jest wykryty... wywala po 5 minutach

Opublikowano

Hack działa.

 

Win7 x64bit.

 

10 min bez kraszu więcj nie grałem.

 

like it za wstawke

sybga.png

 

 

 

 

Jeśli Ci pomogłem daj Lubię to :)

Opublikowano

Jest problem z antykickiem , jak go włączam , to ciągle pojawia sie ramka "vote kick qurently in progress" czy coś takiego i nie da sie grać ;/

Opublikowano

Cześć, mam takie głupie pytanie ale miałem dosyć długą przerwę z warrock'iem i nie wiem jakim hotkeyem uruchamia się główne menu hacka, z góry dzięki za pomoc, daje lubię.

Opublikowano

Cześć, mam takie głupie pytanie ale miałem dosyć długą przerwę z warrock'iem i nie wiem jakim hotkeyem uruchamia się główne menu hacka, z góry dzięki za pomoc, daje lubię.

Klawiszem: Insert

Opublikowano

@UP

 

http://www.mpcforum.pl/topic/516129-vtut-jak-poprawnie-odpalic-cheaty-do-warrocka-download-potrzebnych-programow/

 

Poczytaj, pooglądaj. Może rozwiążesz problem.

sybga.png

 

 

 

 

Jeśli Ci pomogłem daj Lubię to :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...