Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

IGravity powraca! 1.1~NoWL~100Slot~Dedyk~No-Premium


hajTv

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

qweyxq.png

gravityt.png

Sloty: 100

Typ: FB

24/7

1.1

White-list: OFF

Pvp poza miastem

Darmowe dzialki!

 

gravityt.png

 

IP: 87.98.236.54

 

 

Administracja:

HeadAdmin: Athan

Admin: McMattekk

 

JuniorAdmini:

gravityt.png

Screeny

 

 

spawne.png

sadfask.png

 

gravityt.png

Server stoi od pół roku!

W tym czasie byla zmieniana pare razy mapa itp.

O strone servera pytaj w grze!

 

Jan 22th Patch log:

Dodane nowe prefixy.

Dodany test na opiekuna na stronie.

Dodane pare budowli.

Zmieniony plugin na warpy.

 

Jan 22th 13:48

Server off na 15-30 minut w celu naprawienia crashow

Musialem usunac polowe zapisanych graczy wiec mozliwe ze nie macie przedmiotow, kazdy dostanie rekompensate wiec sie nie martwic.

 

Jan 22th 14:28

Server dziala!

Mam nadzieje ze nie bedzie crashow. Jesli tak bardzo mi przykro i wiedzcie ze staram sie to naprawic!

 

Jan 24th

Crashe calkowicie naprawione!

gw2c.png

http://www.mpcforum.pl/topic/705615-guilds-wars-oficialna-reklamadedyk-248non-premium80-slotownewprofessionalwl-off0-lwc0-cuboid0-dzialekfactionszapraszam/

Zapraszam na serwer !

Opublikowano

Witam prosze o dodanie ProDzik do listy dzieki

Oto mój NICK -------> PRODZIK

 

Posty : Daj + proszę :P

10 *

20 *

30 *

40 *

50 *

60 *

70 Nie Długo

80

90

100

Siemka ludzi proszę wejść na ten link i się zarejestrować w ciągu 2 godzin http://www.mineserv....ejestracja/1129 Ja będę zadowolony i ty :P

Opublikowano

Nie Polecam totalna samowolka Brak Regulaminu , Błąkałem się po mapie i nikt nawet słowem nie pomógł przynajmniej niektóre budowle fajne ocena to 2/10

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...