Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SacredCraft [Hardcore][20Slotów][Smierc=Ban24h][ProfessionalSerwer]


fifi77

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

headerahq.png

 

Typ: HARDCORE

Adres IP: s2game.slotex.pl:20014

Status: ON

informacje.png

Sloty: 20

Whitelista: no.png

Potwory: ok.png

Zwierzęta: ok.png

Nether: ok.png

 

team.png

Wlasciciele :

riserm

Doseq

 

Administratorzy :

Brak - Rekrutuje Doseq

 

Moderatorzy :

Brak - Rekrutuje Doseq

inne.png

Jest To Serwer Hardcore.

Smierć = Ban Na 24 Godziny !

 

Pamiętaj ! Nie Daj Się zabić !

 

Może pamiętasz archiwalny etharion ? Który upadł z powodu złego teamu ? Ten SacredCraft zostal stworzony z profesionalislą '"Doseq''' Czyli Doskiem

^^.

Doseq nie jest jak Prototypy i nie porzuci serwera. Biorąc pod uwagę to żę przez dwa miesiące pracowaliśmy dziń i noc myślę iż warto grać na tym serwerze który zostal dobrze przygotowany.

 

Dodam Także Że W Niedzielę O godzinie 13.00 lub z małą obsuwą zerujemy wszystkie bany ! [W Każdą niedziele]

 

 

Zapraszam Serdecznie Do Gry Na Naszym Serwerze !

Zdejmiecie % ?

Proszę ;P

 

 

STOP ! Dla ACTA !

Zostaniemy Ogarniczeni Dostępowo ! Będą Nas Podsłuchiwać ! STOP DLA ACTA !

Opublikowano

Serwer sredni jakos mi do gustu nie przypadl.Nie polecam !!! 2/10

 

1.Serwer dopiero ruszył

2.Bez kolegi nic nie robie ;)

3.Każdy ma swój gust i swoje zdanie ;)

Zdejmiecie % ?

Proszę ;P

 

 

STOP ! Dla ACTA !

Zostaniemy Ogarniczeni Dostępowo ! Będą Nas Podsłuchiwać ! STOP DLA ACTA !

Opublikowano

Wybacz ale musze się zgodzić z kolegą, na servie spawn jest popsuty, od razu rzucają się na ciebie nooby po czym sami sie nawalają, nie da się grać

Ogólna ocena: 0,5/100

Opublikowano

Już wbijam z kumplem :D NICKI: Coś z Bananem, mam nadzieje ze serwer spoko i sloty w koncu się zwiększą ;]

Opublikowano

Głupi server.

Zgnieszz - ban 24h zalowo ;p

Głupi jesteś ty bo nie umiesz czytać

 

Zapraszajcie znajomych na serwer ! :)

Wszelkie reklamy , filmiki i inne mile widziane . Oczywiście możliwe że będą nagradzane VIP'em !

Serwer na pewno zareklamuję i zaproszę kolegów, na razie tylko jeden...

Opublikowano

Ogarnij 2 diaxowych gości, ciągle atakują i zabijają....

PS: Mają x-ray. Schowałem się pod ziemie a jeden podbiega pod moją kryjówke niszczy dirta i zabija a nie mam nawet itemów.

Opublikowano

Wiadomosci od riserma ! :

1.za miesiąc 50 slotów i własny dedyk !

2.Spawn Naprawiony !

3.Przesuniemy region PvP

4.Jest teraz HARDCORE+ !!!

 

 

 

 

UWAGA ! Podszywanie pod zagrajmerów = PERMBAN

 

Ogarnij 2 diaxowych gości, ciągle atakują i zabijają....

PS: Mają x-ray. Schowałem się pod ziemie a jeden podbiega pod moją kryjówke niszczy dirta i zabija a nie mam nawet itemów.

 

Mają Warna X2

Opublikowano

Robisz ss ? Nagrywasz filmik ? Wrzucasz i wysylasz .. mi lub na forum :)(

A mogę dawać linki z yt?

 

Naszczęście jednego ogarnąłem. Polaz do mojej bazy to padł. I jeszcze do tego kiedy ktoś wyjdzie z gry to tam gdzie ktoś wylazł dają lawę lub robią wielki dół. Ja tak nie robie chociaż kiedy atakują nas sami wyłażą z gry...

Opublikowano

Doseq, widać po Twoich wypowiedziach, że ciężko znosisz krytykę serwera.

Wszedłem na serwer (nie ogarniam tych tabliczek w pomieszczeniu pod spawnem - możesz wyjaśnić co oznaczają?)

Moderator miły, jednak pozwala graczowi w diamentowej zbroi zabijać z łuku w okolicy spawnu.

Lagów nie zauważyłem.

Przy rejestracji jest info by zajrzeć do /rules po regulamin - oczywiście nie ma permissions.

/who też można by dodać bo sprawdzając Tabem nie wyświetla mi rang i nie wiem czy jest mod/admin.

Serwer na plusik ogólnie, jednak proponował bym tego bana na 5-10 godzin :)

37.59.72.33 lub rekincraft.pl

Opublikowano

Mi nie działa narazie serwer od kilku godzin.

Gram już kilka dni i serwer jak najbardziej polecam . ALE !

Brakuje Antyxray . Dom ponad 1000 kratek od spawn okolo 30 kratek pod ziemią a jednak ktoś się wkopał Centralnie w skrzynkę .

Dobrze że w domku byłem i bana na 24 h dostał D:

Polecam i zapraszam.

PS.Może coś nagram z serwera.

Nie obawiaj się cieni ,one świadczą o tym że gdzieś jest Światło .... :D

sygna22t.png

Opublikowano

Wie ktoś co się z serwerem dzieje ?

Nie obawiaj się cieni ,one świadczą o tym że gdzieś jest Światło .... :D

sygna22t.png

Opublikowano

Serwer z werwą tak jak serwer skkf'a i takie serwery mi sie podobaja zaraz zagram dzieci tylko nie doceniaja serwerow hardcore wola pograc na free bulid tam gdzie maja wszystko za free Polecam serwer

Opublikowano

Serwer z werwą tak jak serwer skkf'a i takie serwery mi sie podobaja zaraz zagram dzieci tylko nie doceniaja serwerow hardcore wola pograc na free bulid tam gdzie maja wszystko za free Polecam serwer

Działa ci serwer ?

Nie obawiaj się cieni ,one świadczą o tym że gdzieś jest Światło .... :D

sygna22t.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...