Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PREZENTACJA]Kokslandia.pl zawładnij siłownia ONLINE


Depus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kokslandia.pl Zawładnij SIŁOWNIA ONLINE

 

 

Nudzą Cie już kolejne kopie gier samochodowych, kosmicznych czy piłkarskich ?

... masz odwagę podjąć walkę o miano króla siłowni ?

Wciel się w koksa który ma za zadanie zawładnąć siłownią i stać się postrachem w miasteczku KOKSLAND

gdzie już gracze walczą o pas mistrza.

 

 

baner460.jpg

 

www.kokslandia.pl

baner460.jpg
Opublikowano

Gra bardzo oryginalna jednak cóż nie wiem czy będzie ludzi chętnych na stałą grę bo może się szybko znudzić. Mówisz że gry o tematyce kosmosu (kopie ogame) są nieoryginalne jednak one cieszą się dużo popularnością a takie nowości niezbyt.

Poprzez nienawiść zyskuję siłę;

Poprzez siłę zyskuje potęgę;

Poprzez potęgę osiągam zwycięstwo.

Opublikowano

tylko zrobienie kolejnej gry ogame i nie edytowanie szablonu i wgl całej strony gdzie ci pisze Nebula albo coś takiego to kompletne przegięcie

Opublikowano

Nikt tak nie robi... A jeśli sugerujesz że ja wykonałem coś podobnego w mojej grze to się grubo mylisz, zleciłem robotę nowej grafiki już, więc nie długo będzie całkiem nowa szata graficzna!

Poprzez nienawiść zyskuję siłę;

Poprzez siłę zyskuje potęgę;

Poprzez potęgę osiągam zwycięstwo.

Opublikowano

na pewno nikt tak nie robi?

a co do twojej gry to dla mnie jest to obojętne bo ja i tak nie lubię takich gier więc mi to '"lotto"

Opublikowano

na pewno nikt tak nie robi?

a co do twojej gry to dla mnie jest to obojętne bo ja i tak nie lubię takich gier więc mi to '"lotto"

 

Widzę że języka polskiego uczyli cię górale w stodole.

 

 

 

A dodając coś jeszcze do gry to TEAM nie zbyt interesuje się graczami :(

Poprzez nienawiść zyskuję siłę;

Poprzez siłę zyskuje potęgę;

Poprzez potęgę osiągam zwycięstwo.

Opublikowano

a takie małe pytanie gdzie w tym tekscie jest bład?

Opublikowano

Nie chodzi mi o błędy ortograficzne... Tylko o użycie słowa "lotto". Zresztą temat jest teraz przez nas do zamknięcia :/ ehh przepraszam moderatora/administratora.

Poprzez nienawiść zyskuję siłę;

Poprzez siłę zyskuje potęgę;

Poprzez potęgę osiągam zwycięstwo.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...