Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[GTA:SAMP]Problem z rejestracja na serwerze RP


moortPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam problem z rejestracja na serwerze RP poniewaz nie znam odpowiedzi na niektóre pytania :(

 

 

W jaki sposób należy poruszać się na serwerze?

1.

  • Strzałki (WSAD) + klawisz sprintu
  • Alt + strzałki (WSAD) lub komenda /koksidz
  • Strzałki (WSAD)

2.

Czy można zmienić decyzję głównego administratora?

  • To zależy od innych adminów
  • Nie, jego decyzja jest ostateczna
  • Tak, to przecież gracze i ich opinia powinna wpływać na zdanie head-admina

3.

Jest późny wieczór. Przechadzasz się samotnie po ulicach Los Santos. W pewnym momencie zauważasz interesujące Cię felgi, które znajdują się w pojeździe innego mieszkańca, jednak nie należysz do żadnej organizacji przestępczej. Możesz je ukraść?

  • Tak, poprzez odpowiednią długą akcję RP, a następnie poinformowanie gracza, żeby oddał je skryptowo.
  • Tak, odgrywam odpowiednie akcje, ale jestem świadom, że właściciel nie ma obowiązku oddania ich skryptowo.
  • Nie, ponieważ zabroniony jest napad przez cywila.

4.

Co kryje się pod pojęciem Metagaming?

  • Wykorzystywanie informacji OOC w IC
  • Wymuszanie na graczu akcji RP.
  • Efektowny koniec wyścigu (meta).

5.

"/me spogląda na Adama Walesa." - czy popełniasz metagaming, nie znając tego człowieka IC?

  • Nie, metagaming nie istnieje w /me
  • Tak, przecież nie znam go, ale widzę nick nad głową
  • Tak, zawsze tak było

6.

Nowy gracz potrzebuje pomocy w obeznaniu mapy, prosi Cię, abyś mu pomógł. Co robisz?

  • Mówię mu, aby się odczepił
  • Podaję mu link do strony z mapą gry
  • Wsiadam w samochód i jadę do niego, aby mu pomóc

7.

Które z poniższych zdań jest przykładem powergamingu?

  • " - Ej Mike, która godzina? - Skąd wiesz, jak mam na imię? - Przecież masz nad głową, podrzuć do banku
  • " ** Jerry Scott wybija lampę w samochodzie Mike'a Andrewsa.
  • " ** Jerry Scott podbiega do Mike'a Andrewsa, przewraca go i łamie mu rękę

8.

Czy jeżeli mam kumpli, to możemy stworzyć organizację przestępczą?

  • Tak, jeżeli napiszę odpowiedni temat na forum i zostanie on zaakceptowany
  • Nie, byle kto nie zostaje gangsterem
  • Jasne, trzeba tylko zakupić jak najwięcej broni i amunicji i wybrać się na miasto

9.

Czy jesteś zobowiązany do oddania swoich pieniędzy z konta bankowego podczas napadu?

  • To zależy tylko i wyłącznie od mojej decyzji.
  • Tak, gangi mogą wymusić ode mnie czek.
  • Nie, ponieważ administrator nie wyraził zgody.

10.

Czy gracz może posługiwać się nickiem George Bush?

  • Może, nie istnieją wytyczne w tej sprawie
  • Nie, bo ów nick-name to "celebrity name"
  • Może, gdyż nie jest to postać fikcyjna

 

 

Opublikowano

A na ich stronie nigdzie nie jest napisany regulamin?

 

Ja bym obstawiał:

 

1-a

2-c

3-c

4-a

5-b

6-b

7-c

8-a

9-a

10-b

 

Dałbyś namiary na serv?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...