Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Koszalinski Serwer Minecraft 1.1 24/7 [DEDYK][NO-WL][NO-PREMIUM]


LinuxPl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , chciałbym zaprezentowac serwer Minecraft .1.1 pod nazwa Koszalinski Serwer Minecraft.Serwer serwer dopiero wystartuje a o to krótkie informacje dotyczące Serwera.

 

Liczba Slotow : 24 (powiekszamy caly czas)

HeadAdmini :

[Admin] ~Bartus

[Admin] LinuxPl

[Admin] Dex3r

[Globalmod] Jaras98

 

IP : f9.owncraft.pl:25016

Moby : ON

White List : OFF

Zwierzęta : ON

Premium : OFF

Rekrutacja : OFF

 

Vip :

 

SuperVip :

Acoid

 

Kupując Vip,SuperVip pomagasz w utrzymaniu serwera i dokupu więcej slotów zapraszamy

Opublikowano

Zapraszamy na serwer zostal wybudowany parkour.Za przejscie nagroda 64 Diamentu i Dzialka 30x30 poza miastem zapraszamy do wziecia udzialu

Opublikowano

Zwiększono liczbę slotów do 24. Niedługo zostanie otwarta rekrutacja.

Piszę programy na zlecenie, "tematyka" dowolna ;)

GG: 386303

Opublikowano

Glupi server. Nie polecam ;]

 

Dlaczego głupi ? bo wszedłeś i się zapytałeś czy rekrutacja On powiedzieliśmy ze OFF to od razu głupi serwer.

Opublikowano

Administracja Ogarnięta.

Serw Polecam,miła atmosfera uczciwa Administracja a co do Parkour to prawda bo jestem pierwszym który dostał nagrodę ^^

Girls&Boys

mca.png

Opublikowano

Serwera nie polecam ze wzgledu na Administracje.

Po 1, nikt nie zwracal na mnie uwagi, a prosilem 5minut o dzialke.

Po 2, jakis madrala tepnal mnie na event i zabil mnie enderman.

A 3, hmmm.. nie ma.

18706.png

 

22427.png

Opublikowano

Serwera nie polecam ze wzgledu na Administracje.

Po 1, nikt nie zwracal na mnie uwagi, a prosilem 5minut o dzialke.

Po 2, jakis madrala tepnal mnie na event i zabil mnie enderman.

A 3, hmmm.. nie ma.

 

Po 1.nie dostałeś działki bo był event i byliśmy zajęci

po 2. pisaliśmy ze event lepiej się uzbroić

Opublikowano

Serwer fajny, mili adminowie ,dużo warpów ale ciągle full. Fajnie by było gdyby było więcej slotów. No cóż ide czekać aż ktoś wyjdzie.

Cookies <3

Opublikowano

Spoko server. Administracja szybko odpisuje a nie jak na innych, że na działkę trzeba czekać 30min ; ) Pozdrawiam

 

carv2.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...