Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Nowy gracz - co powinienem wiedzieć?


KonanPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Kupuję dzisiaj/jutro klucz do Minecraft'a. Co powinienem wiedzieć na sam początek? Jakieś linki do tematów, filmików?

Dziękuje z góry i pozdrawiam,

Wróciłem ;]

Opublikowano

Grałeś wcześniej w minecraft, jak tak to nic nowego nie będziesz potrzebował? Jeśli chodzi ci o to jak aktywować, to wejdź na minecraft.net, zaloguj (bądź zarejestruj) się. Wejdź w Profile i tam masz gdzieś coś o aktywacji kodu, nie pamiętam dokładnie co tam pisze, bo dawno kupowałem minecraft.

31575197832728931761.jpg

Gram tylko na serwerach premium pod nickiem kajsks. Jeśli widziałeś mnie na serwerze no-premium to nie byłem ja i ktoś się pode mnie podszywał! I na modcraft! ;P

exMPC Media Team | Pomocnik Minecraft | Gracz WoW

Moja paczka modów:

http://www.mpcforum.pl/topic/793874-dlkajcraft-v10-czyli-paczka-modyfikacji/

 

Opublikowano

A jeśli chodzi ci o gre to na początek wejdz w opcje i ustaw najniższy poziom trudności tzn peaceful.A jak chcesz poznać wszystkie receptury craftingu to wbiaj na minecraft wiki polską i tam masz

Opublikowano

jeżeli chesz być "ogarniętym graczem" to zajrzyj tu :

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/456404-spis-wszystkiego-do-minecraft/

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/348131-lista-najistotniejszych-tematow-w-dziale/

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

jeżeli to ci nie wystarczy możesz zajrzeć na minecraft wiki

tam jest wszystko najdokładniej opisane a jak coś jeszcze to pisz pw

służę pomocą ...

Obecny brak sygny :(

Opublikowano

Klawiszologia:

Sterowanie typowe dla FPS'ów (to powinieneś rozumieć),czyli W,S,A,D

Lewy przycisk myszy (przytrzymaj) - wydobycie surowca ręką

Prawy przycisk myszy (naciśnij) - "postaw klocka" :D

Spacja - skok :O

Lewy Shift (przytrzymaj) - wbrew pozorom,to nie jest kucanie lecz po prostu "trzymanie się" krawędzi

"T" - chat (dostępne tylko w rozgrywce wieloosobowej)

"E" - ekwipunek

 

Parę rad:

- Na początku znajdź drzewo i zniszcz je ręką (postępuj tak wielokrotnie)

- Następnie wyświetl ekwpiunek i znajdź miejsca na crafting

- Umieść tam drewno

- Przerób na deski (?)

- Zapełnij wszystkie pola deskami

- Gotowe!Masz pierwszy stół do wytwarzania przedmiotów!

- Miej zawsze włączoną minecraft wiki

Szym07.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...