Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Eng name na wersji pl. Jak zrobić?


kokszpodworza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy to jeszcze dziala? I jak to zrobic? Edytowalo sie jakis plik i zmienialo na locale_pl=locale_PL ? Prosze o szybka pomoc

 

@edit

 

moze zle napisalem, ja chce zeby byly ang nazwy (dla mnie lepiej) ale za to opisy skilli po polsku gdyz teraz duzo nowych postaci probuje

Pojebna ta gra, kupujesz sobie osiołka i ci nosi kurwa itemy.

 

Krótko o DoTa

Opublikowano

Da się tak zmodyfikować praktycznie wszystko. Robisz to w poprzez zmianę nazw w pliku fontconfig_pl_PL.txt

Znajdziesz go w poniższym folderze gry:

League of Legends\RADS\projects\lol_game_client_pl_pl\managedfiles\0.0.0.38\DATA\Menu

 

 

 

Jeśli chcesz to zrobić szybko skopuj sobie odpowiednie fragmenty z:

League of Legends\RADS\projects\lol_game_client_en_gb\managedfiles\0.0.0.xx\DATA\Menu

 

..i potem wklej do pierwszego pliku. Edytować w ten sposób możesz praktycznie wszystko jeśli chodzi o tekst.

1373662483-U83583.png

Opublikowano

A itemów polecanych sie nie da?

 

@edit

 

moze sie pobawie i udostępnie

 

@edit2

 

@up nie chce narzekac ale moze byc folder 0.0.4.8? ob tego 0.0.x.x nie mam

Pojebna ta gra, kupujesz sobie osiołka i ci nosi kurwa itemy.

 

Krótko o DoTa

Opublikowano

Owszem da się zmienić i polecane itemy. Ale to już innym sposobem.

Robisz to za pomocą LoL Item Changer.

 

http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=145862

 

 

up nie chce narzekac ale moze byc folder 0.0.4.8? ob tego 0.0.x.x nie mam

 

Ta nazwa folderu była przykładem. Sam gram na zmodyfikowanej wersji i nie wiem jaki patch teraz jest w wersji anglojęzycznej.

Chodzi o to, że jak chcesz kopiować to najpierw musisz zaktualizować do najnowszej wersji angielską, potem aktualizujesz polską i podmieniasz.

Robisz to po to by nie było różnic między tymi dwoma plikami jeśli chodzi o numery itemów.

Bo inaczej spolszczysz grę źle.

 

np.

tr "game_item_displayname_1011" = "Pas Giganta"

 

W wersji angielskiej numerek przy Giant Belt musi być ten sam.

Jak nie jest spolszczasz ręcznie.

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Nie rozumiem po co nazwy itemów po ANG a Skille po polsku co Ci przeszkadza nazwa... Żeby nie robić nowego tematu zamieszczam tutaj jak zrobić całość po Polsku

 

-Główny folder LoL'a (nie wiem gdzie masz przykładowo C:ProgramFiles:LeaugeOfLegends)

- Wchodzisz w folder RADS

-Potem w folder SYSTEM i tam znajduje się plik locale odpal

-Zmień to co tam jest na takie coś locale = pl_PL i masz spolszczone.

 

@EDIT- Ten plik LOCALE musisz odpalić przez notatnik !

Opublikowano

Naucz się czytać zanim coś napiszesz następnym razem.

Chodzi o spolszczenie wybranych rzeczy nie całości clienta.

Więc ten sposób odpada bo spolszcza wszystko.

1373662483-U83583.png

Opublikowano

jezu jacy wy jestescie tepi chodzi nam o wszystko po polsku oprocz nazw itemow po angielsku bo np nie napisze do greka czy innego kolesia nie polaka buy pas giganta czy buy ostrze dorana ! o to nam chodzi czyli jak mamy to zrobic? bo ja sie pogubilem moze jakis wideotut albo cos zeby od razu all zrobic itemki po angiellsku a reszte po polsku?

 

@edit moge prosic o jakis sposob zrozumialy? bo nie wiem co i jak przeksztalcic wgl nie mam nic takiego ... znaczy wszedlem w to rads itp ale nie wiem jaka ma byc ta wersta to :

 

 

\managedfiles\0.0.0.38\DATA\Menu

add.png

Opublikowano

W tym nie ma nic trudnego. Jak chcesz najbardziej zrozumiale to wchodzisz do:

 

League of Legends\RADS\system

 

otwierasz plik locale i zmieniasz na:

 

locale = pl_pl

 

Zapisujesz i uruchamiasz grę. Jak się spatchuje wchodzisz do:

League of Legends\RADS\projects\lol_game_client_pl_pl\managedfiles\0.0.0.38\DATA\Menu

 

Otwierasz plik fontconfig i edytujesz co chcesz.

1373662483-U83583.png

Opublikowano

aHAAAAAAAAAAAAAAA ile tam tego nie ma ktos z was gotowego ze wszyustko po polsku ale tylko nazwy itemkow po angielsku?

add.png

Opublikowano

Masz. To dosłownie 2 minuty roboty.

http://www.speedyshare.com/file/Knqg4/fontconfig-pl-PL.txt

 

Tutaj masz wszystkie nazwy przedmiotów w sklepie po angielsku.

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Nazwa pliku, który pobierasz mówi chyba sama za siebie.

Jest to plik font z polskiej wersji.

 

 

Pobierasz to i podmieniasz w folderze z polską wersją:

League of Legends\RADS\projects\lol_game_client_pl_pl\managedfiles\0.0.0.38\DATA\Menu

 

Wszystko masz po polsku z wyjątkiem nazw przedmiotów w sklepie. Te są po angielsku.

Jak chcesz mieć angielskie dialogi bo tych polskich np. nie lubisz to mogę zrobić to na odwrót.

I wtedy będziesz miał angielskie dialogi i nazwy przedmiotów, a polskie opisy skilli, przedmiotów etc.

1373662483-U83583.png

Opublikowano

a nie pisze tam np #.............WriggleLantern "Latarnia Wridgle" to chyba w wierszu widac na co zmienic

Pojebna ta gra, kupujesz sobie osiołka i ci nosi kurwa itemy.

 

Krótko o DoTa

Opublikowano

Wy to lamy jesteście ja czytając 1 post wiedziałem jak to zrobić.

 

Razor a jak jest z nowymi itemami???

Opublikowano

Ok ja sobie zrobilem

 

@razor

 

co do zmieniania tych refundowanych itemów to sie zmienia w czasie gry? czy jak

 

@up

 

normalnie ja tez sam zrobilem kopiujesz liste itemow z eng do pl i masz all itemy nowe stare nawet te od viktora

Pojebna ta gra, kupujesz sobie osiołka i ci nosi kurwa itemy.

 

Krótko o DoTa

Opublikowano

Robisz to za pomocą LoL Item Changer. Wcześniej podałem Ci link do tematu z nim.

A robisz to tak:

 

http://www.youtube.com/watch?v=5yTvaUxkKKk

1373662483-U83583.png

Opublikowano

bo ja juz poustawialem itemki ale na tanka mam w 3 czesciach wiec

 

@edit

 

Ja juz nie wiem zapisalem to dalem zakutalizuj i nic sie nie dzieje

 

@edit2

 

razor wyjaśnisz mi dokładnie które wiersze wymieniłeś? Bo ja wymieniłem same nazwy itemow i nie bylo zadnych opisow nazwy byly inne (nazwy wierszy z programistyki)

Pojebna ta gra, kupujesz sobie osiołka i ci nosi kurwa itemy.

 

Krótko o DoTa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...